Mühürdar Cad. No: 20 Kadıköy-İSTANBUL
HALİL DAYIOĞLU
Diş Hekimi Mesül Müdür-Estetik Protetik Uygulamalar

Diş Hekimi Halil Dayıoğlu, İstanbul Galatasaray Lisesinde lise eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra 1992 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine başlamış ve 1998 yılında Fakülteyi derece ile bitirmiştir. Askerlik görevini 1999 yılında tamamlar iken ilk özel muayenehanesini açmıştır. 2000 yılında Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini, İstanbul Kadıköy’de kurmuş ve halen aynı kurumda Mesul Müdür Doktor görevini sürdürmektedir.

2004 yılında Sağlık turizmi çalışmaları kapsamında Hollanda ve Belçika sağlık kuruluşlarıyla ortaklıklar oluşturmuş, 2014 yılında tandartsreisturkije şirketini Hollanda’da kurmuştur.Sağlık turizm kuruluşu,  Utrech şehrinde faliyetine  devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda bilimsel kongre ,toplantıya katılan doktorumuz, Türk Diş Hekimleri Birliği,İstanbul Diş Hekimleri Odası, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği, Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaraylılar Derneği, Türkiye İhracatçılar Birliği üyesidir.İngilizce,Fransızca,Flemenkçe bilmektedir.

GÜLÇİN GÜRDAĞ
Diş Hekimi -Endodonti-Tedavi

Gülçin Gürdağ, 1978 yılında Bursa’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Gülçin Gürdağ, 1994 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı ve 2000 yılında onur derecesiyle mezun oldu. Gülçin Gürdağ, 2001 yılı Haziran ayında Kadıköy Dayıoğlu Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak çalışmaya başladı ve orada çalışmaya devam ediyor. Gülçin Gürdağ iyi derecede İngilizce bilmektedir, birçok bilimsel kongre ve konferansa katılmıştır ve İstanbul Dişhekimleri Birliği ve Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

TUTKU BURCU ÖMÜR
Protez Uzmanı Estetik Protetik Uygulamalar

Tutku Burcu Ömür 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Tutku Burcu Ömür, 2010 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Aynı yıl, Tutku Burcu Ömür, doktora eğitimine Marmara Üniversitesi Protez Anabilim Dalı’nda başladı ve “Silikat kaplama ve tekrarlı pişirme yöntemleri ile diş zirkonyasının düşük sıcaklıklarda bozulmasının önlenmesi, dayanıklılık konusundaki yöntemleri “renkten” geliştirerek 2016 yılında protez diş hekimliği uzmanı unvanını aldı. Tutku Burcu Ömür, 2016-2019 yılları arasında özel bir üniversitede öğretim görevlisi ve özel bir klinikte protez diş uzmanı olarak çalıştı. Tutku Burcu Ömür 2019 yılından bu yana kliniğimizde çalışmaktadır. Tutku Burcu Ömür’ün mesleki ilgi alanları arasında estetik diş hekimliği, implant protezleri, dijital gülüş tasarımı, tam porselen restorasyonlar, zirkonyum restorasyonlar ve porselen lamel restorasyonlar yer almaktadır. Tutku Burcu Ömür’ün ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış çalışmaları bulunmaktadır. Tutku Burcu Ömür Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve Türk Protetik Diş Tedavisi ve İmplantoloji Derneği üyesidir.

GÖKÇE TEZCAN
 Ortodonti

Gökçe Tezcan 1991 yılında Çorlu/Tekirdağ’da doğdu. Gökçe Tezcan, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden “UYKU APNESİNDE AĞIZ İÇİ CİHAZLARIN KULLANIMI” konulu teziyle mezun oldu. Aynı yıl Gökçe Tezcan Çapa’daki özel klinikte çalışmaya başladı. Gökçe Tezcan, üç yıllık ortodonti eğitimi ve yüzlerce vakanın ardından 2017 yılında Kadıköy Dayıoğlu özel diş polikliniğinde çalışmaya başladı. Gökçe Tezcan, öğrenimi sırasında ve mezuniyet sonrasında çeşitli kongre ve kurslara katılmaya ve mesleğindeki yenilikleri takip etmeye devam etmektedir. Gökçe Tezcan, İstanbul Diş Hekimleri Birliği ve Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir.

UĞUR KARABAĞ
Endodonti Uzmanı Kanal Tedavisi ve Tedavi

Diş Hekimi Uğur Karabağ 1993 yılında Beykoz’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Haydarpaşa Lisesinde lise eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sırasında ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü 2014 yılında tamamlamıştır. 2016 yılında ise Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamlamıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti anabilim dalında doktora eğitimine başlamış olan Uğur Karabağ halen aynı anabilim dalında akademik faaliyetlerini sürdürmektedir. “Farklı son yıkama protokollerinin epoksi reçine esaslı kanal patının kök dentinine bağlanma dayanımı üzerine etkisi” konulu tez çalışması ile beraber kök kanalı tedavisi, kök kanalı tedavisi tekrarı, periapikal lezyonlu dişlerin endodontik tedavisi ve MTA – biodentine uygulamaları gibi endodontik tedaviler üzerinde yoğunlaşmıştır. Doktorumuz aynı zamanda Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Endodonti Derneği ve Avrupa Endodonti Derneğinin de üyesidir.

UMUTCAN DEMİRAL
Ağız, diş, çene cerrahisi uzmanı Çene Cerrahisi ve İmplantoloji

1993 senesinde Kocaeli’de doğmuştur. Lise öğrenimine Kocaeli Fen Lisesinde tamamlayarak, 2007 senesinde İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başlamış, 2011 yılında mezun olmuştur. 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamıştır. Oral kanser hücre soyunda 5-fluorourasil ve sisplatin kemoterapötik ajanlarının doksisiklın antibiyotiği ile etkileşiminin araştırılması başlıklı doktora tezini 2021 senesinde tamamlamıştır 2016 dan bu yana çeşitli kliniklerde çalışan doktorumuz, Dayıoğlu Diş Kliniğinde, Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

IŞIL MİRAY KILIÇ

IIşıl Miray Kılıç İstanbul’da doğdu. Işıl Miray Kılıç, Eca Elginkan Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Işıl Miray Kılıç, Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimini tamamladı.
Işıl Miray Kılıç, eğitimi sırasında ulusal ve uluslararası eğitim kamplarına ve sosyal sorumluluk projelerine katıldı. Işıl Miray Kılıç, Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra İstanbul’da çeşitli özel kliniklerde kadrolu tabip olarak çalıştı.
Işıl Miray Kılıç’ın tıp kariyeri boyunca 10 farklı konuda uzmanlık kursu ve seminerine katılmış ve sertifika almıştır.

PAKİZE SARIKAYA
Hasta İlişkileri Sorumlusu

Pakize Sarıkaya, 1974 yılında Edirne’de doğdu. Pakize Sarıkaya, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Fakültesi’nden mezun oldu. Pakize Sarıkaya, 2001 yılından bu yana sağlık sektöründe çalışmaktadır. Pakize Sarıkaya, 2014 yılından beri edindiği tecrübeyi Özel Kadıköy Dayıoğlu Polikliniği’nde Ağız ve Diş Sağlığı alanında kullanmaktadır. Rusça bilen Pakize Sarıkaya kliniğimizde hasta koordinatörü olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesidir.

BİLGİ YILDIZ ÇELEBİ

Bilgi Yıldız Çelebi, 1989 yılında Almanya’nın Berlin kentinde doğdu. Bilgi Yıldız Çelebi, 2006 yılında Almanya’daki Berlin Dişhekimleri Birliği’nde diş hekimi asistanı olarak eğitimini başarıyla tamamladı. Bilgi Yıldız Çelebi daha sonra Almanya’da çeşitli kliniklerde diş asistanı olarak çalıştı. Eğitimine konferans ve eğitim kurslarına katılarak devam eden Bilgi Yıldız Çelebi, 2011 yılından bu yana kliniğimizde diş asistanı ve diş hijyenisti olarak çalışmaktadır. Bilgi Yıldız Çelebi Almanca ve İngilizce bilmektedir.

TANYA HOEK

Tanya Hoek 1970 yılında Hollanda’nın Almelo kentinde doğdu. Tanya Hoek
Turizm okudu ve 2015 yılında İstanbul’a göç etti.
Hollanda’da GWK Travelex’te hostes ve resepsiyonist olarak çalıştı.
Hollandaca, İngilizce ve Almanca bilmektedir ve Mart 2022’den bu yana klinikte hasta koordinatörü olarak çalışmaktadır.

EKİN KAYA

Uluslararası Hasta Koordinatörü

JANNES DE KOE

2000 yılından itibaren SAGLİK TURİZM mezunu ve Medical Travel de görevlidir.
2017 den beri Hollanda daki Ofisimizde Hasta Sorumlusu ve Hasta Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

NURCAN BİRİNCİ

Nurcan , 1989 yılında Trabzon Tonya’da doğdu. Nurcan , 2010 yılında Sinop Üniversitesi Tekstil Teknolojisi bölümünden mezun oldu. 8 yıldır özel ağız ve diş sağlığı polikliniklerinde diş hekimi asistanı olarak çalışan Nurcan , 2022 yılından bu yana Dayıoğlu Diş Polikliniği’nde diş hekimi asistanı olarak çalışmaktadır.

ÖZGE ÖZTÜRK ŞİMŞEK

Özge Öztürk Şimşek 1990 yılında İstanbul Bakırköy’de doğdu. Özge Öztürk Şimşek, 2007 yılında Açıköğretim Lisesi’nden mezun oldu. Özge Öztürk Şimşek, 2008 yılında diş hekimi asistanı olarak çalışmaya başlamış ve mesleğini İstanbul’da çeşitli ağız ve diş sağlığı merkezleri ve kliniklerinde icra etmiştir. Mesleği ile ilgili çeşitli seminer ve eğitim kurslarına katılmıştır. Özge Öztürk Şimşek, 2022 yılından beri Dayıoğlu Diş Kliniği’nde diş asistanı olarak çalışmaktadır.

FATMA KAYA

Fatma Kaya 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Fatma Kaya, 15 Ağustos 2016 tarihinden itibaren Kadıköy Dayıoğlu’ndaki Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde insan kaynakları asistanı olarak çalışmaktadır.

 
ZEYNEP AKKAYA

Zeynep Akkaya, 1996 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. 2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan Zeynep Akkaya, 2022 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Ameliyathane Hemşireliği bölümünden mezun oldu. Zeynep Akkaya 9 yıldır sağlık sektöründe çalışmaktadır. Zeynep Akkaya Dayıoğlu Diş Polikliniğinde diş hekimi asistanı olarak çalışmaktadır.

 
EMİNE GÜNER

Emine Güner, 1980 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. Emine Güner A.Ö.L’den mezun oldu. Emine Güner 8 yıldır diş hekimi asistanı olarak çalışmaktadır

FİLİZ GÜNEŞ

Filiz Güneş 1981 yılında Erzincan’da doğdu.
Filiz Güneş, 4 Nisan 2023 tarihinden itibaren Kadıköy Dayıoğlu Diş Sağlığı Polikliniği’nde asistan olarak çalışmaktadır.

 
AVNİ ŞİMŞEK
Ulaştırma

1967 Kırşehir doğumludur.30 yılı aşkın süredir şöförlük mesleğini icra etmektedir.Özel Kadıköy Dayıoğlu Diş polikliniğine hastalarımızın ve yabancı misafirlerimizin ulaşmasına yardımcı olmaktadır.