Mühürdar Cad. No: 20 Kadıköy-İSTANBUL

Hasta Yorumları

Burada yer alan değerlendirme ve yorumlar kliniekervaringen.nl sitesinden alınmıştır. Kliniekervaringen sitesi tüm Avrupadaki klinikleri değerlendiren yorum yazan kişi aranıp onayı istenen, ip adreslerine kadar kontrolü sağlanan bir web sitesidir. Orjinali Flemenkçe ve ingilizce olan siteden Türkçe’ye yeminli tercüman tarafından çevrilmiştir. Yorumların orjinallerini kliniekervaringen.nl sitesinde bulabilirsiniz.

25 zirkonyum diş kaplama

Tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissetmedim. Harika ekip. 1 sene önce eşim için buradaydık. Dr. Halil’e teşekkürlerimi sunarım ve ayrıca Dr. Tutku’ya da mükemmel ve özenli tedavi için teşekkür ederim. Bilgi ise en iyi doktor asistanı. Harika sonucu olan keyifli bir yolculuktu.

★★★★★(10)   –   Benny

3 Köprü ve 26 Kaplama Tedavisi

Klinik şiddetli bir şekilde tavsiye edilir, çok nazikler ve benim gözümde uzman diyebileceğim doktor ve personel. Tüm üst ve alt dişlerim yenilendiler, 3 köprü ve 26 yeni kaplama yapıldı. Tedavi süresinde çok ilgili davranıyorlar ve tamamen ağrısız bir şekilde tedavi ediliyorsunuz. GENÇ, TECRÜBELİ VE GÜLER YÜZLÜ

★★★★★(10)   –   Bard

2 İmplant Tedavisi

Neredeyse 3 saatlik bir gecikmeyle Schiphol’dan ayrıldıktan sonra, İstanbul yakınlarındaki havalimanından güzel bir şekilde alındım ve Kim’in (Hollanda’daki irtibatımız) rezervasyon yaptığı otele götürüldüm. Orada normalden daha erken giriş yapma imkânım oldu ve biraz da dinlendikten sonra saat 05.00’te 5 dakika yürüme mesafesinde olan kliniğe götürüldüm. Bir saat içinde 2 implant yerleştirildi. Bazı ilaçları, antibiyotikleri, ağrı kesicileri ve benzerlerini aldıktan sonra, akşamı dikkatli bir şekilde çorba içtim. Ertesi gün saat 11 civarında bir kontrolüm vardı ve Bay Dayıoğlu ile hoş bir sohbetim oldu. Öğle vaktinin büyük bir kısmını İstanbul’da yürüyüşle geçirdim ve saat 17’de havaalanına döndüm, daha sonra akşam saat 23:00’te yine evde kanepemde yatıyordum. Yaklaşık 4-5 ay içinde gerekli köprüleri ve kaplamaları taktırmak için geri gideceğim. Şüpheciliğime ve kara bir deliğe zıplamama rağmen, tedaviden ve kliniğin tüm çalışanlarından gerçekten çok memnun kaldım. Üst düzey!!

★★★★★(9,1)   –   Ed

Müthiş Deneyim

Müthiş deneyim!!! Kim tarafında müthiş bir şekilde yönlendirildim. Lüks ulaşım, otel (Double Tree Hilton) ve güzel çevre ile ilgili vaatler beklenenden daha fazla gerçekleşti!!! Dr. Halil Dayıoğlu ve ekibi çok hoş koşullar altında çok güzel sonuçlar sundular! Ek olarak Dr. Halil Dayıoğlu 2x büyük ciddi tedavilerde çok başarılı iş çıkardı, bu çok nazik adamla çok eğlendim. Ve son olarak mükemmel bir fiyat-kalite oranı, tedavi sonucu beklenenden biraz farklı sonuçlanınca sorunsuz bir şekilde biraz para da iade edildi! Gerçekten tavsiye edilir!

★★★★★(9,8)   –   Tom

4 Diş Kaplama

Çok heyecanlıydı ancak ben gittiğim için çok mutluyum! Özellikle zaman dilimi benim için önemliydi, dişleriniz dört gün içinde köprülü 4 kaplama ile, 4 ön diş ile ve dolgu ile yenilenmiş oluyor! ”Olayların tam ortasında”, muayenehaneden 2 dakika uzaklıkta bir otelde bir odamız vardı! Ve sadece sabahları meşguldük ve sonrasında günün geri kalanını İstanbul’u keşfederek geçirebildik! Herkes için önerilir!

★★★★★(10)   –   Teun

Tüm arkadaşlarım ve aileme tavsiyte ettim!

Dr. Halil çok iyi bir dinleyici ve sizinle birlikte düşünüyor. Bizi (klinikten 2 dakika yürüme mesafesinde olan) otelden aldılar. Nazik bir şekilde karşılandık. Personel çok güler yüzlüydü. Eşim de Dr. Halil tarafından tedavi edildi. Kaplaması gevşemişti. Kim ve Dr. Halil tarafından düzgün bir şekilde çözüldü. Ben çok memnunum. Dişlerini Dr. Halil Bey tarafından yaptırmak için şu anda İstanbul’a giden arkadaşlarım var. Zaten tüm arkadaşlarım ve aileme tavsiye ettim. Üstelik İstanbul da ziyaret etmek için çok güzel bir şehir. Eğer oraya dişçiye gidecekseniz bu güzel bir ekstra olmuş oluyor sizin için.

★★★★★(8)   –   Saloua

Sonuç MUHTEŞEM!”

Yeni dişlerimle çok mutluyum. Yıllardır bir dişçiye gitmedim ve bu adımı artık atmalıydım ve sonuç, MUHTEŞEM! Yeni üst ve alt dişlerim oldu. Dişlerim düzgün ve tam artık. Beyaz dişlerim var (sonunda HIHIHI) ve hemen Türkiye’nin bir kısmını görebildim, güneşlendim. Yeni dişlerimle çok mutluyum!

★★★★★(9,2)   –   Danny

7 Kaplama Tedavisi

Otele geldiğimizde otelin bir çalışanı elinde bir plaka ile bizim gelişimizi bekliyordu. Bu çalışan bizi doğruca otele bıraktı ve bizi odamıza kadar eşlik etti. Oda bizim ikimiz içinde ancak biraz küçüktü (daha büyük odaların da olduğunu öğrendik). Oda kalitesi iyiydi (TV, güzel bir yatak ve günlük temizlik). Resepsiyon (yönetim) sorularımızı cevaplayarak ve tavsiyelerde bulunarak çok yardımcı oldu. Lobide ücretsiz internet kullanımı da çok keyifli. Otelden 5 dakika uzaklıkta, 7 Mayıs Pazartesi günü otel personeli tarafından diş hekimi muayenehanesine kadar eşlik edildik. Saat 9’da sıcak bir karşılama sonrası Dr. Halil tarafından tedaviye başlandı (tedavi alt dişlere 7 kaplama yerleştirilmesinden oluşuyordu). Bu tedavi bize hem iyi hem de tanıdık geldi ve bana iyi sonuçlar elde edeceğimiz konusunda güven verdi. Son kaplamalar perşembe günü yerleştirildi ve sonuç mükemmeldi, hala öyle. Dr. Halil tarafından müşteri olarak doğru muamele görüyorsun. İşi hızlı ve profesyonelce yapıyorlar. 4 ziyaret ve 5 gün sonra her şey tamamlanmıştı. Bu tür işlemler için Hollanda’da 3 ay veya daha uzun süre kaybedersiniz. Yine büyük bir bakıma ihtiyaç duyarsam, tekrar ona gideceğim. Cumartesi günü tekrar eve doğru yol aldık. Yine havaalanında otel tarafından hoş bir şekilde bırakıldık ve Lufthansa ile Frankfurt üzerinden Schiphol’a geldik. Bir hafta içinde hem İstanbul’u görmüş oldum hem de yeni dişlere sahip oldum.

★★★★★(8,4)   –   Dhr. Kroes

Şiddetle tavsiye ederim!

Benim için harika, hoş ve yeni bir deneyim oldu. Hem ülkenin kendisi hem de çalışma yöntemleri olarak. Samimi ve güven veren bir ekip vardı. Profesyonel, hızlı ve çok özel bir şekilde çalışıyorlar. Size tavsiyeler verebilmek ve yardımcı olabilmek için yeterince zaman ayırıyorlar. Şiddetle tavsiye ederim!

★★★★★(8,5)   –   Ruud

Belçika’dan Sevgiler!

Süper, her şey en ince ayrıntısına kadar ayarlanmıştı. Süper otel, uçuş ve transfer rezervasyonları, endişelenecek hiçbir şey yoktu ve klinik için 10 üzerinden 10 veriyorum. Süper personel, hiçbir övgü onlar için yeterli değil. Birçok Belçika kliniği burasını örnek alabilirler ve sonuç etkileyiciydi. Daha iyisi olamazdı. Not: İstanbul’dan korkmamalısın. Güzel şehir ve çok nazikler. Kendimi hiçbir zaman tehdit altında hissetmedim. Mümkün oldukça size yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bu yüzden gelmekten vazgeçmemelisin. Ben de korkuyordum ama buna hiçbir sebep yokmuş Belçika’dan selamlar.

★★★★★(10)   –   Hillaert Kurt

Mükemmel bir iş çıkardı!

Zayıf/kötü dişlerim vardı, dişlerim kırılmaya başlamışlardı. Protez için çok gençtim ve kaplamalar Hollanda’da çok pahalıydı. Bir tanıdık vasıtasıyla Kadıköy İstanbul’da bulunan bu diş hekimliği muayenehanesine ulaştım. Olanakları görebilmem için ve dişlerimi tekrar parlatmak için ücreti görmek için (Hollanda’da) bir randevu yaptım. Maliyeti iyi görünüyordu ve Kadıköy’e gitmek için randevu aldım. Çok gergindim, hatta korkuyordum, ancak yine de Dr. Halil Bey’in bana verdiği iyi hislerle gidiyordum, bu adam sana güven veriyor. Ve hislerim de beni hayal kırıklığına uğratmadılar. Büyük bir operasyon olmasına rağmen, kanal tedavileri, azı dişi çektirmesi ve kaplamaların yerleştirilmesi, tüm bunlar bir haftada halledildi. Gereksiz yere endişelenmiştim. Sadece Dr. Halil Bey değil ayrıca bu kliniğin tüm ekibi harikaydılar, hepsi çok sevimli ve bilgili insanlar.
Klinik süper temiz, ayrıca kliniğe girdiğinizde mavi ayakkabılar giymek zorundasınız ve bir temizlikçi muayenehaneyi sürekli temizliyor. Bir hafta boyunca her gün klinikte tedavi gördüm, sonrasında ne bir ağrı ne de ağzımla ilgili herhangi bir sorun olmadan İstanbul’un sokaklarında mutlu bir şekilde yürüdüm. Yemek yiyip içebildim, hiçbir sorunum olmadı (İstanbul harika bir şehir). Dr. Halil ağzımda mükemmel iş çıkardı, bugüne kadar bu seçimi yaptığım için hep mutlu oldum. Hollanda’daki diş hekimim bile Dr. Halil’in dişlerime yaptıklarıyla ve kaplamaların kalitesiyle ilgili övücü yorumlar yaptı. Kısacası: Bugün bu klinikte tedavi gördüğüm günden bir yıldan fazla bir süre geçti ve hala her gün zevk alıyorum.

★★★★★(10)   –   Bianca

Dr. Halil hayatımı, özellikle gülüşümü değiştirdi!

Sayın yetkili, Müşterinin isteğine göre her ayrıntısı için mükemmel bir hizmet. Diş yenileme ve genel diş bakımı alanında mükemmel deneyime sahip çok profesyonel bir ekip. Ağrısız tedavi yöntemi ve en yüksek kalitede mükemmel malzeme kullanımı. Dr. Halil ayrıca her müşterisi için kişiselleştirilmiş bir çözüm üzerinde çalışmakta ve mükemmel bir şekilde uygun bir fiyata çalışıyor. Hızlı ve verimli bir şekilde mükemmel sonuçlar. Sonuçtan tamamen memnunum ve Dr. Halil ve yardımcıları tarafından yapılan diş yenilemesi mükemmel. Kesinlikle tavsiye ederim ve arkadaşlarım ve ailemi iletişim kurmaları için yardımcı olacağım. Halil hayatımı, özellikle de gülümsememi değiştirdi ve böylece benim için bir hayali gerçekleştirmiş oldu. Çok deneyimli ve profesyonel çabalarınız için teşekkür ederim. Saygılarla

★★★★★(10)   –   Ivo Nys

5 İmplant Tedavisi

Yurtdışında tedavi konusunda biraz tereddütlerim vardı, sonra yine de Türkiye’de tedavi olmak için adımımı attım. 5 implanta ihtiyacım vardı ve bu Hollanda’ya kıyasla çok uygun bir ücretle mümkündü. Kliniğe ulaştığımda her şeyin çok şık ve profesyonel göründüğünü fark ettim. Tedavim gerçekleşti ve gerçekten de çok memnun kaldım! Büyük bir ameliyat olmasına rağmen, sonrasında neredeyse hiç ağrılarım olmadı. Ayrıca İngilizce dilinde güzel yönlendiriliyorsunuz ve sizi nelerin beklediğini doğru bir şekilde anlatıyorlar. Yalnız seyahat etmeme rağmen, orada geçirdiğim vakti minik bir tatil olarak yaşadım. İstanbul inanılmaz güzel bir şehir.

★★★★★(10)   –   Nabil

Sonuç Mükemmeldi!

Tedaviyi yöntemini gerçekten çok sevdik. Sadece yeri bulmamız çok kolay olmadı, bu da biraz üzücüydü. Oradaki ortamda bu gibi modern donanımlı bir diş hekimi muayenehanesi beklemiyorsunuz ve yerini hiç kimseye soramıyorsunuz çünkü hiç kimse tek bir kelime bile İngilizce bilmiyor. Sonunda bulabildik ve daha sonra mekanı, ekipmanı ve çalışanları ile inanılmaz profesyonel bir atmosferi olan bir odaya girdik. İçeri alındıktan hemen sonra bizi rahatlattılar. Hem eşim hem de bana bir köprü yerleştirildi ve tüm tedavi üç gün içinde tamamlandı. Hollanda’da genellikle üç ila dört hafta sürdüğünü biliyorsanız bu size inanılmaz gelecektir. Orada bir hafta kalacağımızdan İstanbul’u keşfetmek için yeterince zamanımız kalmıştı ve konaklama da dahil olmak üzere ücreti Hollanda’daki ücretin yarısı kadardı. Sonuç mükemmeldi ve ekstra olarak ücretsiz bir ağız hijyeni tedavisi alacaktık. Daha küçük tedaviler için bu kadar çok uzun yol yapmamız gerekmesi üzücü, aksi takdirde Hollandalı dişçimi oradaki dişçimle kesinlikle değiştirirdim. Çok kötü olduğu için değil, daha çok burada yükselen maliyetler nedeniyle. Tabii ki başlangıçta tedavi konusunda şüphelerimiz vardı. Ama aslında bu konuda sadece olumlu hikayeler duyduğumuz için, nihayet kararımızı verebilmiştik. Ve bunu gerçekten sevdik. Benzer durumlardaki herkese aynı şeyi yapmalarını öneriyorum.

★★★★★(8,1)   –   Guus en Loes Dijksman

Daha iyisi kesinlikle yoktur!

Çok güler yüzlü ve uzman bir ekip. Bu tedaviyi ‘’Tandartsreis Turkije’’ sayesinde seçtiğim için çok memnunum. Daha iyisi kesinlikle yoktur. Halil ve yardımcılarına bu yolla bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. En iyi asistan Bilgi hanımdı. Hollandalı çalışan Kim’e de kapsamlı açıklamaları ve desteği için ayrıca teşekkürler.

★★★★★(10)   –   Karin

Halil Bey 1 Numara

Her şey çok güzel organize edilmişti! Transfer, otel, uçuş, her şey mükemmel düzenlenmiş. Diş Hekimi Halil Bey bir numara ve asistanları da çok güler yüzlü ve profesyonellerdi! Hepsi iyi İngilizce konuşamıyorlardı, ama bu bir sorun oluşturmadı. Sonuçtan çok memnunuz ve herkese İstanbul’a, Dr. Halil’e gelmeleri için tavsiye ederiz. Saygılarla,

★★★★★(8,9)   –   Otto ve Bep Wijnands

Yeni dişlerimden çok memnunum!

Bunca yıldan sonra adımımı sonunda attım ve çok daha önce yapmadığım için de üzgünüm. Yeni dişlerimden çok memnunum, Hollanda’daki diş hekime göre, simetrik olmadığı için 3 yıl boyunca diş telleri takmalıydım ve çene ameliyatı geçirmeliydim. İstanbul’da bir hafta geçirdikten sonra inanılmaz çok mutlu oldum. Kesinlikle tavsiye ederim ve mutlaka şehri gezmek için geri döneceğim.

★★★★★(8,9)   –   Souad

Çok cana yakın

Çok cana yakın; mütevazi, çok açık; çok yardımcı ; çok bilgili; hesaplı; hassas tedavi; mükemmel bakım; üst düzey kadro; bütün zamanı faydalı bir şekilde kullanıyorlar.

★★★★★(9,6)   –   Huub J.C.J.

Hayatıma büyük bir zenginlik kattınız!

Dişlerimi yıllarca ihmal ettikten sonra, sonunda dişçiye gitmek için harekete geçtim. Dişçide film çektirdim ve fiyat teklifini gördüm, daha öncesinde gitmediğim için çok üzüldüm. Hollanda’da tüm bir diş yenileme işlemi için astronomik paralar istiyorlar. Sonra alternatifler aramaya başladım ve sonunda birileri sayesinde ”Tandartsreis Turkije” ulaştım. Temasa geçtikten sonra tanışma toplantılarına gittim. Dr. Halil Bey tarafından inanılmaz nazik bir şekilde karşılandım. Hemen bir tedavi planı verdi ve fiyat teklifini sundu. Bu, Hollanda’da verilen tekliften %60 daha ucuzdu. Seçim çok kolaydı, aynı zamanda çalışma hızları da çok etkileyiciydi. Ben kendim de bir girişimciyim ve kendime zaman ayırmak bana maddi olarak pahalıya patlıyor. Ancak 10 gün içinde dişlerim tamamen yenilenmişti ve bunlar tamamen ağrısız bir şekilde olmuştu. Çok tuhaf bir duyguydu, her şey sıkı ve düzdü ve utanmadan tekrar tekrar gülebiliyordum artık. Dr. Halil Bey’e ve profesyonel ekibine teşekkür etmek istiyorum, hayatıma büyük bir zenginlik kattınız!

★★★★★(10)   –   Mathijs

Muhteşemdi!

Randevu almadan dişlerimi beyazlattırdım. Muhteşemdi. Bunun için binlerce kez teşekkür ederim! Rengi çok güzel oldu, iyi ki yaptırmışım.

★★★★★(10)   –   E.

Sonuçlar çok kaliteli oldu

Bu üçüncü tedavimiz oldu ve ilk iki defasında da olduğu gibi tedaviler ve sonuçlar çok kaliteli oldu. Biz, eşim ve ben, bu kişisel yaklaşımdan, kalite ve fiyattan çok memnunuz. Ayrıca hiç acı da hissetmedik. Hollanda’daki ön görüşme de çok iyi ve kişiye yönelikti.

★★★★★(10)   –   Lambert

4 Kaplama Tedavisi

Geçen hafta, Dr. Halil Bey 4 kaplamamı değiştirdi, 2 köprü yerleştirdi ve dişlerimi temizleyip beyazlattı. Sonuçtan son derece memnunum. Dr. Halil ve ekibi bana çok iyi rehberlik ettiler ve her şeyi adım adım anlattılar. Konaklama ve transfer yürüme mesafesinde çok güzel organize edilmişti. Birçok mağazası ve kafesi bulunan güzel bir mahalle. Tüm toplu taşımlara yakın bir yerde. Dr. Halil akıcı İngilizce konuşuyor, bu yüzden dil sorunu hiç olmadı. Tedaviyi iyi buldum. Beyazlatma sonrası 3 gün boyunca kahve ve çay içmek yasaktı, bu biraz kötüydü. Herkese tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Melanie

19 kaplama

Diş tedavisi ile ilgili deneyimlerim: Toplamda 19 kaplama yaptırdım. Bu işlemler bir hafta içinde ve gerçekten de acı hissetmeden gerçekleşti; iğneleri bile hissetmedim. Sonuçtan da çok memnun kaldım: parlak beyaz dişlerler ve mükemmel bir uyum. Bu nedenle, bir şey yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim. Türkiye’deki diş hekimi ile emin ellerdesiniz. Hijyen hakkında: sadece mükemmel diyebilirim, her şey tertemiz. Zaten bütün gün yerleri silip duruyorlar. Oradaki diş hekimim çok nazik ve cana yakın bir adam, personel sizinle çok ilgileniyor ve onlar da çok cana yakınlar. Yani tereddüt etmeyin: sadece yapın!!

★★★★★(9,1)   –   Jordy

9 Kaplama Tedavisi

Merhaba, Ben Belçika’dan Conny. Belçika’dan bir kişi tarafından İstanbul’daki kliniğe yönlendirildim. Bu benim için oldukça büyük bir deneyimdi. Biraz güvensizdim. Oraya varınca, kliniği bulmanız çok kolaydır. Klinik çok temiz, süper hijyenik ve personel de çok cana yakın. Tedavim üstte 6 dişten oluşan ve altta 3 dişten oluşan köprülerdi. 4 gün sonra çok ama inanılmaz çok memnun kalmıştım. Çünkü o andan itibaren güzel dişlerimi gösterebiliyordum. Tedavim ağrısız geçti ve çok profesyonelce yapıldı. Şimdi neredeyse 5 yıl geçti ve bugüne kadar hiç problem yaşamadım ve dişlerim ilk günkü kadar güzeller. Arkadaşlar, yeni dişler istiyorsanız veya yeni dişlere ihtiyacınız varsa hiçbir şekilde tereddüt etmeyin. Fiyat ve kalite çok iyi, kesinlikle yaptırmalısınız. Şimdi şunu da eklemeliyim ki Dr. Halil Dayıoğlu kesinlikle deneyimli ve profesyonel bir diş hekimidir. Tekrar dişlerle ilgili bir şey istersem veya ihtiyacım olursa, uçağa atlayıp direkt Dr. Halil Dayıoğlu’na giderim!

★★★★★(10)   –   Conny

Sonuçtan memnun kaldım

İnternette baya bir aradıktan sonra Dr. Halil’e ulaştım, çünkü Belçika’daki fiyatlar çok pahalıydı. Hollanda’da Kim ile konuştuk, çok arkadaş canlısı biri! Dişlerim güzeldir ve sorun olması durumunda herhangi bir ayar yaptırmak için Maastricht’e gidebiliyoruz. İstanbul’da insanlar çok yardımcı oldular, ayrıca kliniğe yakın güzel bir otelde kalmamıza imkân verdiler. İstanbul gezisi de çok güzel bir deneyim oldu bizim için! Sonuçtan çok memnun kaldım ve güzel bir tatil yapmış oldum (2 kez)

★★★★★(8,1)   –   Marc

Dr. Halil bana hayallerimin dişlerini verdi

Önde artık kurtarılamayacak bir dişim vardı ve gülmeye cesaret edemiyordum. Dişlerimin rengini de sevmiyordum, Dr. Halil bana hayallerimin dişlerini verdi! Çalışanlar, herkes çok samimi ve yardımcılardı! Yeni dişlerimden çok memnunum! Yakında hayatımın adamıyla evleneceğim ve resimlerimizde güzel bir kahkaha atabilirim. Gerçekten herkese tavsiye ederim!! Süper fiyatlar ve bir hafta kalmak için süper şehir 🙂

★★★★★(9,9)   –   Liv

Çok memnunum!

Bilgi hanım çok iyi bir insan ve tüm tedavilerimde bana yardımcı oldu. Beni çok destekledi. Sonuçtan da çok memnunum!

★★★★★(10)   –   Kim

Her şey mükemmel

Merhaba, uzun bir hikâyeyi kısa keseyim. Her şey mükemmel düzenlenmiş, otel, uçuş. Orada 3 kez bulundum. Tüm dişlerimi yaptırdım. Geçen sefer ise eşim üst dişlerini yaptırdı. Hiç acı yok. Güzel bir dayanışma.
Sadece yaptırmaya değer. Fiyatlar iyi ve medyanın sizi etkilemesine sakın izin vermeyin. Orada her şey güvende. Hiçbir şey fark etmedik. Herkese tavsiye ederim. Hollanda’daki diş hekimleri buradan bir şeyler öğrenebilirler.

★★★★★(10)   –   Bob Kooistra

Rüyamı gerçekleştirmeyi başardılar!

Her yere 10/10 verdim çünkü gerçekten de öyle! Klinikteki çalışanlar 30 yıllık bir rüyamı gerçekleştirmeyi başardılar!

★★★★★(10)   –   Steven

2 implant ve üst çene full kaplama

İkinci ve son işlemden iki hafta sonra, iki implant alt dişlere ve tüm üst dişlere kaplamalar yerleştirildi, sonuçtan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. İmplantları hissetmiyorum, kaplamalara alışabilmem için biraz daha zamana ihtiyacım var.
İşlemleri gerçekleştiren ekip profesyonel ve aynı zamanda çok güler yüzlüydü. İstanbul’un Asya yakası da keşfetmek için harika bir yer. Dişlerimle ilgili yine yardıma ihtiyacım olursa, kesinlikle geri döneceğim: güvenilir ve çok profesyonel bir yer burası.

★★★★★(10)   –   Eric

Düşünmeden yine yapardık

İstanbul’daki diş hekiminin çok profesyonel yaklaşımı ve tedavisi sayesinde artık korkmuyorum. Bunu Hollanda’daki bir diş doktoru henüz başaramadı!! Burada müşteri hala kraldır ve sizi rahatlatmak için her şey yapılır. Eşimi beklerken, asistanlardan biri bana açma ile çay getirdi. Eşim ve ben bir hafta içinde diş tedavilerimizi yaptırdık ve sonuçtan çok memnunuz. Heyecanımızı ve sonuçları çevremize bulaştırdık, insanların düşündüğünü görüyorsunuz. Mevcut diş hekimi fiyatları ile gerçekten de düşünmeye değer. Ayrıca, İstanbul, halkıyla güzel bir şehir. Biz bu deneyimden güzel duygularla ve güzel dişlerle ayrılıyoruz. Gerekirse düşünmeden yine yapardık.

★★★★★(8,1)   –   Bay ve Bayan Van Soest

Yeni dişlerimden çok memnunum!

İstanbul’daki diş kliniğinin yerini bulmamız biraz zamanımızı aldı, ancak kısa bir süre sonra, yol tarifinde bulunan ve sol tarafında geçidin bulunduğu Migros süpermarketini bulduk. Mallarını bize satmak isteyen ve her yerde bulunan satıcılarla dolu olan yer baya bir ‘Türk’ gibi görünüyordu. Şüphe uyandıran ve “Burada bir dişçi var mı ki?” sorusunu uyandıran pasajın içinde yürüdük. Ama 2. kata çıkınca adeta bambaşka bir dünyaya girmek gibi oldu: her şey tertemizdi, çok sayıda camlar vardı, modern mobilya, vs. vs. Klinikte çok sıcak bir şekilde karşılandık ve 15 dakika erken gelmemize rağmen, 5 dakikalık bir bekleyişten sonra Dr. Halil’in odasına girebildim. Orada isteklerim hakkında konuştuk ve bana kaplama yaptırmam hakkındaki teklifini düşünüp düşünmediğimi sordu. O hafta programda olanlarla ilgili kapsamlı bir açıklama yapıldıktan sonra sandalyeye oturdum ve başladılar. Çok gergindim ve endişeliydim ve o bunu fark etti; tüm süreç boyunca yaptığım hareketlere ve seslere çok dikkat ettiler ve bunu çok hoş ve güven verici olarak deneyimledim. Dr. Halil ve asistanı (ne yazık ki ismini unuttum) birlikte uyumlu bir şekilde çalıştılar ve detaylı ve doğru iş çıkardılar. Tedavinin kendisi çok bilgili, profesyonel ve sakin bir şekilde gerçekleşti. ‘Dişçi korkum’ ile çok güzel başa çıktılar ve ilk gün sandalyede neredeyse 4,5 saat geçirmeme rağmen, beni devamlı çok yakından takip ettiklerini hissettim. Sürekli iyi olup olmadığımı ve herhangi acı çekip çekmediğimi sordular. Beni da devamlı bilgilendirdiler; o anki adımla ne kadar mesafe kat ettiklerini ve eğer yorulmadıysam sonraki adımın ne olacağını anlattılar. Su ya da olmaması gereken başka bir şeyin aktığında, hemen düzgünce hortumla emdirdiler ya da sildiler, gerçekten temiz çalışıyorlar. Uyuşturucu iğnelerden önce Dr. Halil Bey’in “Muz Likörü” adını verdiği bir şey verdiler; gerçek anestezi uygulamasından önce diş etlerimi uyuşturması için muz aromalı yuvarlak pamuk şeklinde bir uyuşturucuydu bu. Bunun sayesinde iğneleri nerdeyse hissetmiyordum hiç. Bazen çok fazla batırıyordu, bu da biraz acı veriyordu, ancak çok dikkatli oldukları için bu sadece birkaç kez oldu. Ürkütücü Dremel benzeri cihazlar ve su soğutma ile tüm ön dişlerimi taşlarlarken, orada asılı duran büyük düz ekranı izliyordum. Sonra birkaç film çektiler ve orijinal dişlerimden çok daha iyi görünen geçici bir üst protez yerleştirdiler. Bununla salı ve çarşamba günleri antibiyotik alıp, ağzımı günde üç kez Corsodyl’e benzer bir gargara ile gargaralayıp gezdim. Kız kardeşim, annem ve üvey babam bana katıldılar ve boş gün olan salı günü İstanbul’un Avrupa tarafına geçtik. Sanırım Sultanahmet Camii’ne ve diğer bazı turistik yerlere gittik, ancak pazartesi günkü tedavi oldukça sert geçtiği için ve antibiyotik ve ağrı kesicilerle dolu olduğum için, bu geziden çok fazla bir şey anlamadım. Kaplamalar ve köprü çarşamba günü öğleden sonra takıldı, ancak diş etlerim bunları kalıcı olarak kaldırabilmesi için hala çok hassastı ve bana (ve benimle birlikte gelen kız kardeşime) göre biraz daha beyaz olabilirdi. Ayrıca, köprünün altında biraz fazla boşluk vardı, bu yüzden bir tür diş eti tedavisi gördüm ve diğer geçici dişlerimi tekrar taktılar. Ayrıca alt dişlerimi de iyice temizlediler ve sol alttaki azı dişime bir kaplama yerleştirildi. Perşembe günü, son kaplamaların yerleştirilmesinden önce bana ufak bir anestezi iğnesi yapıldı ve görünüşe göre bu işte daha iyi olan başka biri tarafından kanal tedavisi gördüm. ‘Kasap’ lakabını taktığım kişinin (büyük bir adam!) bazı sorunları olduğunu fark ettim (birkaç kez iç çekti ve birisi alnındaki ter damlacıklarını sildi ve yüzünü bir hava pompasıyla serinletti), ancak birkaç röntgen filmi çektikten sonra sinirlere güzel yerleştirildiğini gördük ve sıra ertesi günü tamamladığı kaplamaya gelmişti. İlk başta, Hollandalı diş hekimimde geçirdiğim ameliyat kadar büyük bir ameliyat olacağından korkmuştum, ancak İstanbul’daki klinikte isteyebilecekleri tüm modern ekipmanları ellerinin altındaydı. Gerçekten de bir ekibin benim için hazır bulunduğunu ve benim için tüm vakitlerini ayırdıklarını hissettim. Beş kişinin benimle uğraştığını düşünüyorum. Cuma ve cumartesi günleri yapılan bir kontrolden sonra pazar günü geri döndük ve şimdi (tedaviden 5 gün sonra) Hassas diş etlerinden neredeyse kurtuldum ve insanlara sorunsuz bir şekilde gülümseyebiliyorum artık. Yeni dişlerimden çok memnunum ve büyük bir ihtimalle bir süre sonra alt dişlerimi de yaptırmak için İstanbul’a döneceğim. Bu konuda daha az şey yapılması gerekiyor, ancak bana o kadar çok yardımcı oldular ve o kadar güven verdiler ki artık bu işlemlerden korkmuyorum.

★★★★★(9,3)   –   R.A. Maas

Çok cana yakın

Çok cana yakın; mütevazi, çok açık; çok yardımcı ; çok bilgili; hesaplı; hassas tedavi; mükemmel bakım; üst düzey kadro; bütün zamanı faydalı bir şekilde kullanıyorlar.

★★★★★(9,6)   –   Huub J.C.J.

Çok kibar ve profesyonel insanlar.

Çok kibar ve profesyonel insanlar. Her şey acısız ve tam zamanında gerçekleşti.Altı gün içerisinde tüm gülümsemem değişti. Her yönüyle önerilir!

★★★★★(9,2)   –   Liam

Bilgi Hanım çok kibardı!

Bilgi hanım çok kibardı! Kullanılan yöntem ve tedavi yöntemi büyük bir övgüyü hak ediyor. Sonuçtan çok memnunum!

★★★★★(10)   –   Seppo

24 kaplama

Tam bir diş yenilenmesi yani toplam 24 kaplama/köprüler için İstanbul’a gittim. Pazar günü çıktım, cumartesi eve döndüm; göz kamaştırıcı bir gülümsemeye sahibim. Tedavim çok hoş ve ağrısız geçti. Kaplamaları yerleştirirken, cumartesi günü çözülen bir baskı noktası oldu. Dr. Halil kanal tedavisini önerdi; bunun olması yaklaşık %10’luk bir olasılıktı, ancak yabancı bir hasta olarak emin olmak için gerçekleştirilmesi doğru olacaktı. Bunu yaptırmamaya karar verdim. Dr. Halil Bey’in bir meslektaşı hemen ‘ikinci bir görüş’ verdi, yine aynı sonuç çıktı. Bir ay sonra Dr. Halil Bey kontrol etti (Hollanda’da) ve durum iyi gözüküyordu. Burada hissettiklerim çok iyiydi; diş hekimi de sıkıntı olup olmadığından emin olmak istiyor.Eğer şüphe duyuyorsanız; Hollanda’daki tanışma toplantısı size kesinlikle yardımcı olacaktır. İstekleriniz dinlenecektir, imkanlar, imkansızlıklar, bunların hepsini tedaviyi yaptırdıktan sonra anlayacaksınız. Çok net bir fiyat teklifi sunuluyor, her zaman soru sorabiliyorsunuz. İstanbul’da bekleme süreleri yok, her şey bir hafta içinde tamamlanıyor. Klinikte kendinizi hasta gibi değil de daha çok misafir gibi hissediyorsunuz. Kendim için; hem tedavi için hem de İstanbul için yarın tekrar gidebilirim.

★★★★★(9,6)   –   Robbe Bn

Bu adımı attığım için çok mutluyum.

Bu adımı attığım için çok mutluyum! Asistanların hepsi yetenekli ve cana yakındılar. Doktor harikaydı ve sonuç da harikaydı!

★★★★★(9,9)   –   Said

2 implant Tedavisi

Her şey istediğim gibi geçti. 2 implantın yerleştirileceği 2 randevumun ilki gerçekleştirildi. Herkes çok güler yüzlüydü, yardımsever ve bilgiliydi. Dr. Halil’i tavsiye ederim.

★★★★★(9,9)   –   Abdel

Sonuç Mükemmel! 27 kaplama ve 9 Kanal Tedavisi

Ciddi bir tedavi gördüm: 27 kaplama ve 9 kanal tedavisi yaptırdım. 27/12 tarihinden 5/1/16 tarihine kadar orada kaldım. Pazar günleri ve Yılbaşı günü hariç her gün tedaviye devam edildi. Çalışanlar işlerini istekli yapıyorlardı; her sabah çayım hazırdı ve mükemmel bir şekilde yardımcı oldular; organizasyon, uçuşlardan tutun diş ve tedavi ile ilgili sorulara kadar. Dişlerinizle ilgili az da olsa sorununuz varsa kesinlikle herkese tavsiye ederim. Korku hiçbir şeye gerekli değildir. Sorularınızla 24 saat boyunca kendilerine ulaşabilirsiniz, daha önce konuşmak ve teklif için önceden bulunduğum Utrecht’te de bu geçerli. Bunun yanında diğer şeyler onlar tarafından düzenlendi. Günlük tedavilere ek olarak İstanbul’a güzel bir şehir gezisi de yapmış oldum. Güzel şehir! Önerilir!

★★★★★(10)   –   Josee

Çok güzel iş çıkardılar

Çok hoş bir deneyimdi. İstanbul harika bir şehir. Diş hekimi çok iyi bir iş çıkardı.

★★★★★(8,9)   –   Bert

Sonuçtan çok memnunum

Tanışma toplantısından sonra hemen gelme şansım oldu. Acı vereceğini düşünmüştüm ancak hiç acı çekmedim ve sonuçtan çok memnunum.

★★★★★(10)   –   Luuk

Çok güzel geçti

Her şey çok güzel geçti. Personel çok cana yakındı. Her şey acısız geçti. Herkese tavsiye edebilirim.

★★★★★(9,1)   –   Bert

Profesyonelce

Profesyonel, deneyimli diş hekimi, ne istediğinizi dikkatlice dinliyor ve neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyor.

★★★★★(10)   –   Emma J.

İşte dişleriniz için aradığınız klinik

İşte dişleriniz için aradığınız klinik, öncesinde her konu hakkında doğru bilgilendiriliyorsunuz, seyahatiniz, konaklamanız, transferiniz ve tedaviniz

★★★★★(10)   –   M.

Teşekkürler!

Dr. Halil ve ekibi dişlerimle mucizeler yarattılar, özellikle Dr. Gulçin ve Bilgi her gün 4 saat uğraştılar. Hepinize teşekkür ederim!

★★★★★(10)   –   Mohammed

Güzel Hizmet

Güzel hizmet, yapılacakları güzel anlatıyorlar. Acı yok. Şehri keşfetme özgürlüğünüz var.

★★★★★(9,1)   –   N.

Üst Düzey

Tedaviden ve tüm süreçten çok memnun kaldım. Tedavinin ikinci bölümü için tekrar gelmek zorundayım.

★★★★★(8,9)   –   Frank

Mükemmel

Tedavi için gelmiştim ve diş hekimi tedavisi baştan sona çok iyiydi, ciddiydi ve iyi organize edilmişti.

★★★★★(8,9)   –   Muayad

Üst Düzey

Size azami özen ve dikkat gösterilecektir. Klinikteki tüm çalışanlar tek tek üst düzey seviyesindeler!

★★★★★(10)   –   Emre

Mükemmel

Nazik insanlar tarafından çok güzel yardım aldım. Tedavi ve sonuçtan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Marco

Profesyonelce

Profesyonelce çalışıyorlar ve size zaman ayırıyorlar. Size uygun olana bakıyorlar ve hiç acı çekmedim.

★★★★★(10)   –   Gina

Şiddetle Tavsiye Ederim

Korkudan titreyen bacaklarla gittim. Ama şimdi bitti ve bu harika deneyimi yaşadığım için çok mutluyum. Şiddetle tavsiye edilir.

★★★★★(10)   –   Mila K.

Beklentilerimin çok ötesinde

Beklentilerimi aştı. Çok iyi ve ustaca yardımcı oldular. Ve en önemlisi: yüzümde çok büyük bir gülümseme var artık! Herkese tavsiye ederim!! 🙂 Ayrıca, hiç acı çekmedim.

★★★★★(10)   –   Lisanne

Mükemmel bir deneyim

Mükemmel bir deneyim. Çok güzel sonuç. Çalışanlar çok cana yakınlar. Öncesinde çok iyi anlatım, sonrasında ise mükemmel kontrol!

★★★★★(10)   –   Shana

Sonuç harika

Dil benim için biraz sorun oldu, ama bunu yaptırdığım için gerçekten çok mutluyum.

★★★★★(9)   –   Hilde

İnanılmaz bir şekilde tedavi gördüm

İnanılmaz iyi, acı yoktu ve hızlı bir şekilde tedavi gördüm.

★★★★★(10)   –   Jan

Memnunum

Süper iletişim-net bilgi verildi, neler olacağını çok iyi biliyordum. Memnunum.

★★★★★(10)   –   Jeannine

Bu adımı attığım için çok mutluyum.

Bu adımı attığım için çok mutluyum! Asistanların hepsi yetenekli ve cana yakındılar. Doktor harikaydı ve sonuç da harikaydı!

★★★★★(9,9)   –   Said

Güleryüzlü ekip

Çok iyi, güler yüzlü personel, kolay erişilebilir, misafirperver ve hızlı.

★★★★★(10)   –   Timm

Kocaman bir 10!

Bunu 15 yıl önce yapmalıydım ve ne kadar da muhteşem bir klinikti bu ve ayrıca süper personeli var. Kocaman bir 10.

★★★★★(10)   –   PBL

Beklentilerim fazlasıyla karşılandı

Kesinlikle olumlu bir çalışma yöntemi. Anlaşmalar %100 yerine getirildi. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Fiyatlar Belçika’dan çok daha düşük düzeyde. Personel inanılmaz nazik.

★★★★★(8,9)   –   Geert

Ağrısız ve Mükemmel Sonuç

Mükemmel bir ekip, hızlı çalışıyorlar. Ağrısız ve mükemmel sonuç. Hollanda da bu hizmeti almak imkansız.Hem de bu fiyatlara!

★★★★★(8,9)   –   Wafa

Çok iyi bir deneyimdi!

Çok iyi bir deneyimdi, personel nazikti ve profesyoneldi. Klinik, şehir merkezinde, iyi bir konumda. Randevular tam vaktinde.

★★★★★(9,1)   –   K.L.

Kesinlikle tavsiye ederim

Kesinlikle olumlu bir çalışma yöntemi. Anlaşmalar %100 yerine getirildi. Beklentilerim fazlasıyla karşılandı. Fiyatlar Belçika’dan çok daha düşük düzeyde. İnanılmaz nazik personel.

★★★★★(10)   –   Geert

Üst Düzey Tedavi

Üst düzey tedavi yöntemi ve hizmet, ayrıca çok bilgililer!

★★★★★(10)   –   Willem

Harika ve işini bilen insanlar

Harika ve işini bilen insanlar. İyi malzemeler, herkes için şiddetle tavsiye edilir ve fiyat açısından da iyidir.

★★★★★(9,9)   –   H.

Çok memnun kaldım

Çok cana yakın doktorlar. Ne olacağına dair çok iyi anlattılar. İmplant tedavisi çok iyi geçti. Tıpkı kronlardaki tedavi gibi. Çok memnun kaldım!

★★★★★(9,1)   –   Driss

Çok profesyonelce ve müşteri dostu

Çok profesyonelce ve müşteri dostu, uzmanlıkları ve hizmetler de yüksek seviyede.

★★★★★(8,9)   –   Kees

Süper!

Süper! Sürekli acı çekip çekmediğinizi soruyorlar ve eğer varsa biraz daha uyuşturuyorlar.

★★★★★(10)   –   Amber

İşlerinin Ehli

Hoş karşılama, işlerinin ehli.

★★★★★(10)   –   Corry

Her şey Mükemmel!

İyi tedavi yöntemi, güzel sonuç. Listeleyebileceğim hiçbir kötü konu yoktur. Her şey mükemmel!

★★★★★(10)   –   Mees

Nazik personel!

Nazik karşılama ve bazen tedavinin ağrılı geçmesine rağmen, mutlu bir son olacağına hep inandım!

★★★★★(10)   –   Evert

Çok memnun kaldım

İyi bir dişçi. Çok güzel dişlerim oldu. Çok memnun kaldım.

★★★★★(10)   –   E.

Bu seçimi yaptığım için mutluyum

Bence Dr. Halil çok samimi bir adam ve bu seçimi yaptığım için mutluyum. Hiçbir pişmanlığım yok sadece sevinç var.

★★★★★(10)   –   Anil

Kesinlikle tavsiye edilir

Müşteri odaklıydılar, süper nazik, profesyonel. Yeni dişler istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir.

★★★★★(8,2)   –   Mariam

Cana yakınlar ve müşteri dostu

Çok güzel yardımcı oluyorlar, İngilizceyi konuşamam üzücüydü. Ama sizle çok güzel empati kuruyorlar. Cana yakınlar ve hepsi müşteri dostu. Sizin için bir fincan kahve sunuyorlar!

★★★★★(9,1)   –   A.J.M.

Çok güzel geçti

Çok güzel geçti, ama tedaviyi hafife almamalısınız, acı hissetmedim ancak oldukça zorlu bir iş. Kimsenin Hollandaca dilini bilmemesi üzücüydü.

★★★★★(8,3)   –   A.J.M.

Çok mutluyum

Klinikteki insanlar çok yardımcı ve nazikler. Herkese tavsiye ederim. Çok mutluyum. Ve çok profesyoneller.

★★★★★(10)   –   Nina

Çok net ve profesyoneller

Çok iyi karşılandım. Ne tür bir tedaviyi alacağımı ve beni nelerin beklediğini açıkça anlattılar. Çok net ve profesyoneller.

★★★★★(10)   –   Maxime

Tedavi Çok İyi Geçti

Ön aşama çok iyi anlatıldı ve çok iyi organize edilmişti (Utrecht’te). İstanbul’daki tedavi ise çok iyi geçti, insanlar cana yakın ve yardımcılar. Burada da her şey çok iyi organize edilmişti. Çok hoş!

★★★★★(9)   –   I.

Her şey mükemmel geçti

Her şey mükemmel geçti. Her konu için yeterli vakit ayrılıyor. Cana yakın bir ekip.

★★★★★(9)   –   Thomas

Kesinlikle yapmalı!!!

Tatlı ve çok güler yüzlü bir personel. Hızlı hizmet, çok uzmanlar ve sürekli sizi takip ediyorlar. Şiddetle tavsiye ederim!!!!

★★★★★(10)   –   Kelly

Sonuçtan çok memnunum

Üst düzey uzmanlık. Sonuçtan çok memnunum.

★★★★★(10)   –   Max

Kesinlikle tavsiye ederim

Başından sonuna kadar bana harika eşlik ettiler. Kesinlikle tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Christel

Çok memnun kaldım

Mükemmel tedavi yöntemi. Bir sürü bilgi verdiler. Çok memnun kaldım.

★★★★★(9,7)   –   F.T.

Şiddetle tavsiye ederim

Çok hoş bir duygu! Süper samimi ve profesyonel personel ve çok kolay bir tedavi yöntemi. Şiddetle tavsiye ederim.

★★★★★(9,3)   –   Zoe

Tedavimden çok memnunum

Tedavimden çok memnunum. Çok profesyonel yaklaşım.

★★★★★(9,9)   –   Frank

Memnunum

Süper iletişim-net bilgi verildi, neler olacağını çok iyi biliyordum. Memnunum.

★★★★★(10)   –   Jeannine

Bu seçimi yaptığım için mutluyum

Bence Dr. Halil çok samimi bir adam ve bu seçimi yaptığım için mutluyum. Hiçbir pişmanlığım yok sadece sevinç var.

★★★★★(10)   –   Anil

Çok iyi yardımcı oldular

Çok iyi yardımcı oldular. Güler yüzlüler. Bilgililer !!!!

★★★★★(9,1)   –   F.T.

Teşekkür ederim

Kolayca erişilebilirler. Güler yüzlü personel, her şey iyi organize edilmiş. Teşekkür ederim!

★★★★★(9,1)   –   Naima

Harika!

Harika klinik. Önerilir. Mükemmel, cana yakın tedavi yöntemi. Her isteği yerine getiren çok cana yakın insanlar.

★★★★★(9,8)   –   MWM

Çok profesyonel, keyifli ve yetenekli personel

Çok profesyonel, keyifli ve yetenekli personel.

★★★★★(10)   –   Chantal

Kusursuz hizmet

Kusursuz hizmet. Açık bir şekilde hastanın çıkarları öncelikli onlar için. Hollanda ile inanılmaz büyük bir fark var. Tüm zamanı kullanıyorlar, her şeyi anlatıyorlar ve ekstra bir şey yapılması gerektiğinde sızlanmıyorlar!

★★★★★(10)   –   Noud

Sonuç çok güzel oldu

Çok bilgili personel ve hastaya karşı da çok saygılılar. Tedavi ağrısız geçti ve sonuçta çok güzel oldu.

★★★★★(10)   –   Max

Üst düzey ekip!

Çok bilgili personel ve hastaya karşı da çok saygılılar. Tedavi ağrısız geçti ve sonuçta çok güzel oldu.

★★★★★(10)   –   Benny

Mükemmel yardımcı oldular

Hoş bir deneyim oldu ve mükemmel yardımcı oldular. Herkes çok nazikti ve çok itinalıydı. Anlaşılan ve ödenenden çok daha fazlası yapıldı, 10/10!

★★★★★(10)   –   Khalid

Kesinlikle işinizin zirvesindesiniz

Bir saniye bile pişmanlık duymadım. Sonuçtan çok memnunum. Kesinlikle işinizin zirvesindesiniz!!!

★★★★★(10)   –   Vanessa

Herkese buraya gelmesini tavsiye ederim

Tedavi yöntemi çok hoştu. Personel sizinle çok ilgili ve devamlı nasıl olduğunu soruyorlar. Herkese buraya gelmesini tavsiye ederim.

★★★★★(9,9)   –   Sharon

Şiddetle tavsiye edilir

Süper profesyonel tedavi yöntemi ve doğru hizmet. Şiddetle tavsiye edilir! Belçika’daki diş hekimleri buradan çok şey öğrenebilirler!

★★★★★(10)   –   John

İnanılmaz iyi!

İnanılmaz iyi!

★★★★★(10)   –   Robert

Sonuçtan çok memnun kaldım

Her şey çok güzel geçti ve sonuçtan çok memnun kaldım. Teşekkürler.

★★★★★(10)   –   Alexander

Artık çok güzel bir gülümsemem oldu

Süper yardımcı oldular. Herkese tavsiye ederim. Acı yoktu ve güzel dişlerim oldu. Artık çok güzel bir gülümsemem oldu.

★★★★★(10)   –   Debbie

Muhteşemdi

Mükemmel bir şekilde eşlik ettiler-bakım muhteşemdi. İyi, profesyonel personel

★★★★★(10)   –   Niels

Müşteri dostu

Müşteri dostu. Profesyonel. Bilgili. Cana yakın, kararlı

★★★★★(10)   –   Aicha

Çok cana yakın personel

Çok iyi bilgilendiriliyorsunuz. Çok hijyenik. Profesyonel. Çok cana yakın personel.

★★★★★(10)   –   Wendy

Hizmet çok iyiydi

Hizmet çok iyiydi, ayrıca tedavi de çok iyiydi. .

★★★★★(10)   –   Henk

Her şey çok dikkatlice ve özenle yapılıyor

Mükemmel açıklama ve çalışma yöntemi. Her şey çok dikkatlice ve özenle yapılıyor.

★★★★★(10)   –   Patrick

Çok yetenekli, anında güven

Çok yetenekli, anında güven. Herkese tavsiye ediyorum.

★★★★★(10)   –   Carolien

Çok bilgili

Çok bilgili. Ulaşılabilir. Her şey hijyenik görünüyor. Fiyat dostu.

★★★★★(8,9)   –   Karin

Güler yüzlü personel

Çok hijyenik ve profesyonel tedavi yöntemi, güler yüzlü personel.

★★★★★(10)   –   Frans

Uzmanlık en üst limitte

Uzmanlık en üst limitte. Güler yüzlü insanlar. Herkese tavsiye edebilirim.

★★★★★(10)   –   G.C.M.

Harika sonuç!

Harika sonuç! Önerilebilir!

★★★★★(10)   –   Walter

Herkes çok kibardı ve nazikti

Herkes çok kibardı ve nazikti. Benim düşüncelerimi dikkate aldılar.

★★★★★(10)   –   Jeroen

İşlerini mükemmel bir şekilde yapıyorlar”

Çok yetenekli profesyoneller. Sizi rahatlatıyorlar, her şeyi büyük bir sabırla açıklıyorlar ve işlerini mükemmel bir şekilde yapıyorlar. Bilgi hanım çok tatlı biri!

★★★★★(10)   –   Marike

Harika!

Harika klinik. Önerilir. Mükemmel, cana yakın tedavi yöntemi. Her isteği yerine getiren çok cana yakın insanlar.

★★★★★(9,8)   –   MWM

En iyi hizmeti sunabilmek için vakit ayırıyorlar

Kişisel tedavi Güler yüzlü çalışanlar Vasıflı uygulayıcılar En iyi hizmeti sunabilmek için vakit ayırıyorlar.

★★★★★(10)   –   Ummuhan

Ne yaptıklarını bilen bir ekip

Sıcak karşılama, çok hijyenik, güler yüzlü, ne yaptıklarını bilen bir ekip.

★★★★★(10)   –   Farida

İnanılmaz Uzmanlık

İnanılmaz uzmanlık Süper bakım Çok profesyonel.

★★★★★(10)   –   Julia

Çok profesyonel

Çok profesyonel. Süper bakım.

★★★★★(9)   –   Nico

Tamamen süper

İyi personel, tamamen süper.

★★★★★(9,6)   –   Dennis

Tedavimden çok memnunum

Tedavimden çok memnunum. Çok profesyonel yaklaşım.

★★★★★(9,9)   –   Frank

Keyifli iletişim

Keyifli iletişim. Tedavi yöntemi iyi anlatılıyor. Vakit doğru kullanılıyor.

★★★★★(9,9)   –   Arthur

Ekip çalışması harika

Karşılama ve rehberlik ileri seviyede. Özellikle ekip çalışması harika. Kimse size yardım etmek için kendini fazla görmüyor, gerekli nezaketi gösteriyor. Fazladan bir kez geri dönmem gerekmesine rağmen, gelişmelerden çok memnunum.

★★★★★(10)   –   William

Mükemmel tedavi yöntemi

Çok güzel bir deneyim. Güzel ilişki ve mükemmel tedavi yöntemi.

★★★★★(10)   –   Erik

Güzel bir deneyim

Güzel bir deneyim. Bilgili personel İyi hizmet Müşteri dostu

★★★★★(10)   –   Jan

Tedaviyi mükemmel şekilde yaşadım

Tedaviyi mükemmel şekilde yaşadım ve sonuçtan memnun kaldım.

★★★★★(8,7)   –   C.K.A.

Tedavi mükemmel ve ağrısızdı

Çok iyi ve güler yüzlü personel. Tedavi mükemmeldi ve ağrısızdı.

★★★★★(9,1)   –   Rashied

İtinayla uygulanan tedavi

Kalifiye personel tarafından itinayla uygulanan tedavi yöntemi.

★★★★★(10)   –   MRE

Her şey süperdi

Bilgilendirme toplantısından dönüşe kadar, karşılama, tedavi, bakım, hijyen olmak üzere her şey süperdi. Tamamen süper bir seyahat!! Süper Üst Düzey Ekip !

★★★★★(9,9)   –   Sharona

Tavsiye Edilir!

Çok açık ve profesyonel bir şekilde yardımcı oldular. Hem Dr. Metin ile olan yazılı ve açıklamalı iletişim yöntemi hem de muayenehanedeki tedavi yöntemi için. TAVSİYE EDİLİR!

★★★★★(10)   –   Ivan

Kesinlikle herkese tavsiye ederim

Bu kliniği diş tedavisi için kesinlikle herkese tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Melda

Süper

Süper, her şey için teşekkürler!

★★★★★(10)   –   Fatima

Çok bilgili ve nazikler

Çok bilgili ve çok nazikler. Hollanda’dan Türkiye’ye kadar çok iyi yönlendiriliyorsunuz.

★★★★★(9,9)   –   Jeanine

Çok memnunum

Bu adımı attığım için çok memnunum. Çok memnunum, hiç acı hissetmedim.

★★★★★(10)   –   Vanessa

Herkes çok yardımcı oldu ve güler yüzlüydü

Bana çok iyi davrandılar. Herkes çok yardımcı oldu ve güler yüzlüydü. Çok güzel bir sonuçla Belçika’ya dönebilirim.

★★★★★(10)   –   İnnaya

Fiyatlar ve tedavi planı konusunda açık bir şekilde anlaşma yapılıyor

Tüm sorular hızlı ve net bir şekilde cevaplanmaktadır. Fiyatlar ve tedavi planı konusunda açık bir şekilde anlaşma yapılıyor.

★★★★★(9,0)   –   Asma

İyi hizmet ve tavsiye üzerine geldim

İyi hizmet ve tavsiye üzerine geldim. Ve tedavi gerçekten ağrısız geçti. Gerçekten tavsiye ediyorum 🙂

★★★★★(9,6)   –   Horia

Uzmanlık konusunda %100 memnunum

Tatil, İstanbul ve tedavi uyumu mükemmeldi. Aslında çok az ağrılarım oldu, aynı gün tedaviden sonra biraz ağrım oldu. Uzmanlık konusunda %100 memnunum.

★★★★★(9,6)   –   Ans

iyi!

iyi!

★★★★★(10)   –   Lambert

Tedavi yöntemi çok iyiydi

Tedavi yöntemi çok iyiydi. Hizmetle profesyonelce. Ve kliniği ziyaret etmeleri için herkese tavsiye ederim. Temiz ve nazik personelleri var.

★★★★★(10)   –   Taco

Tedaviyi mükemmel şekilde yaşadım

Tedaviyi mükemmel şekilde yaşadım ve sonuçtan memnun kaldım.

★★★★★(8,7)   –   C.K.A.

Sonuçtan süper çok memnunum

Şiddetle tavsiye edilir! Hem Hollanda’da (Kim) hem de burada çok açık bir şekilde bilgiler verildi. İşlemler boyunca da bu böyleydi. Sonuçtan süper çok memnunum!

★★★★★(10)   –   Samir

İlgili ve ağrısız tedavi

Doktor ve personel tarafında güler yüzlü bir şekilde karşılandık. İlk işlemden itibaren ilgili ve ağrısız bir şekilde tedavi ediliyorsunuz. Dişleriniz kötü durumda ise sadece 1 kelime vardır, yap bunu!

★★★★★(9,8)   –   Hendrik-Jan

Profosyonel bir kadro

Çok iyi bir klinik. Profesyonel bir kadro.

★★★★★(9,9)   –   Robert

Süper memnun ve mutluyum

Süper memnun ve mutluyum, burayı herkese tavsiye edebilirim. Çok az hatta zaman zaman hiç acı hissetmedim, gerçekten harika! Ve iyi tedavi edildim. Sevgiler.

★★★★★(10)   –   Debbie

Tarihin en iyi diş hekimliği muayenehanesi

Tarihin en iyi diş hekimliği muayenehanesi! Herkes çok güler yüzlü ve yardımcı. Çok uzman bir personel. Güzel bir gülümseme isteyen herkese tavsiye ederim. Üst düzeyler… Her şey için teşekkürler… Süpersiniz.

★★★★★(10)   –   Serkan

Başkalarına tavsiye ederim

Diş hekimi ve yardımcılarını çok profesyonel ve nazik buldum. Başkalarına tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Abdel

Çok daha ucuz

Tedavi ve hizmet yöntemi Hollandalılardan farklı değil ve çok daha ucuz.

★★★★★(10)   –   Roël

Hoş bir deneyim

Hoş bir deneyim. Bilgili personel İyi hizmet Müşteri dostu

★★★★★(9,4)   –   Jan

Son ayrıntısına kadar mükemmelliyetçi, empatik

Çok samimi ve profesyonel bir ekip.İyi bir çözüm, sizi tatmin etmek için limitleri zorluyorlar. Son ayrıntısına kadar, mükemmeliyetçi, empatik.

★★★★★(10)   –   Annick

Süper dost canlısı insanlar

Süper dost canlısı insanlar ve çok anlaşılır bir şekilde bilgi verildi. Birebir profesyonel insanlar, hastanın düşünceleri de dikkate alınıyor.

★★★★★(9,5)   –   Arnouts

Tedavi ve fiyat açısından kesinlikle önerilir

Tedavi ve hasta refakati tüm dönem boyunca çok profesyonel bir şekilde yapıldı. Tüm vakitlerini senin için harcıyorlar! Hollanda’nın buradaki çalışma yönteminden öğrenecekleri var! Tedavi ve fiyat açısından kesinlikle önerilir!

★★★★★(10)   –   Charl

Sonuç çok güzel, çok doğal

Başından sonuna kadar çok iyi muamele gördüm. Herkes çok nazik ve yardımcıydı. Hiç acım olmadı ve beni çok rahatlattılar. Sonuç çok güzel, çok doğal. Burayı herkese mutlaka öneriyorum.

★★★★★(10)   –   Monique

Süper güzel sonuç

Çok güzel hizmet, iyi bilgilendiriliyorsunuz ve sizi rahatlatıyorlar. Hiç acı yaşamadım. Süper güzel sonuç.

★★★★★(10)   –   Wendy

Güzel hizmet

Her şey çok güzel, Dr. Halil ile tanışın. Güzel hizmet. Dr. Tuğçe Akın’a teşekkürler.

★★★★★(9,9)   –   Fouad

Mükemmel profesyonel tedavi yöntemi

Mükemmel profesyonel tedavi yöntemi ile güzel bir sonuç. Diş hekiminin ve asistanların kişisel dokunuşu.

★★★★★(9)   –   Mark

İlk kez bir gülümsemeyle bir klinikten ayrılıyorum

Çok güzel bir deneyim oldu. Çok profesyonel ve müşteri dostu bir yer. Birçok dişçiye gittim, genellikle hayal kırıklığı ile eve döndüm. İlk kez bir gülümsemeyle bir klinikten ayrılıyorum. Teşekkür ederim!

★★★★★(10)   –   Hamza

Profesyonel, hijyenik en iyi sonuçlara burada ulaşırsınız!”

Çok güzel hizmetler ve güzel sonuçlar veren çok uzman bir kliniktir. Tedaviniz çok iyi planlanmış ve önceden konuşulmuştur. Profesyonel, hijyenik ve en iyi sonuçlara burada ulaşırsınız!

★★★★★(10)   –   Tim

Her şey çok iyiydi

Her şey çok iyiydi. Güzel tedavi yöntemi. Üst düzey

★★★★★(10)   –   Bouhbas

Mükemmel

Her şey mükemmel Hiç acı çekmedim Hiçbir şey hissetmedim Ve sonuçtan süper memnunum. Üst düzey iş çıkardılar.

★★★★★(10)   –   Ronnie

Gökyüzü limittir!

Profesyonel olarak çalıştıkları ve tüm grubun yaklaşımı müşteri odaklı olduğu için bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum. Gökyüzü, limittir!

★★★★★(9,3)   –   Lieve

Ekip çalışması harika

Karşılama ve rehberlik ileri seviyede. Özellikle ekip çalışması harika. Kimse size yardım etmek için kendini fazla görmüyor, gerekli nezaketi gösteriyor. Fazladan bir kez geri dönmem gerekmesine rağmen, gelişmelerden çok memnunum.

★★★★★(10)   –   William

Dostane ve hizmet odaklı yaklaşım

Çok profesyonel ve müşteri odaklı çalışıyorlar. Yüksek düzeyde uzmanlık, dostane ve hizmet odaklı yaklaşım ve iyi malzeme kullanımı mevcut. Ve bunların hepsi kabul edilebilir bir fiyat karşılığında.

★★★★★(9,6)   –   Wim

Bir saniye bile pişmanlık yaşamadım

Harika bir deneyimi geride bıraktım. Her şey mükemmel düzenlenmişti, tedavi sorunsuz geçti. Süper sevimli diş hekimleri. Gerçekten, bir saniye bile pişmanlık yaşamadım. Hemen her şeyi yeniden yapabilirim. Ama şimdi yeni dişlerimden faydalanmak istiyorum;-)

★★★★★(9)   –   Claudio

Çok bilgili

Çok bilgili. Ulaşılabilir. Her şey hijyenik görünüyor. Fiyat dostu.

★★★★★(8,9)   –   Karin

Herkes işini çok iyi biliyor

Tedavi hakkında çok güzel bilgilendirdiler ve tüm süreç sorunsuz geçti. Herkes işini çok iyi biliyor. Onları seçtiğim ve tanıştığım için şükrediyorum.

★★★★★(10)   –   Anastasia

Sonuç mükemmel

Çok profesyonel tedavi yöntemi Çok hassas Çok cana yakın Sonuç mükemmel

★★★★★(10)   –   Ankie

İyi anlatım ve güven

İyi tedavi yöntemi, iyi anlatım ve güven. Başından beri güzel hisler uyandırdı, kesinlikle başkalarına da tavsiye ederim!!

★★★★★(10)   –   Driss

Uzmanlık konusunda %100 memnunum

Tatil, İstanbul ve tedavi uyumu mükemmeldi. Aslında çok az ağrılarım oldu, aynı gün tedaviden sonra biraz ağrım oldu. Uzmanlık konusunda %100 memnunum.

★★★★★(9,6)   –   Ans

Kesinlikle tavsiye ederim

Kesinlikle tavsiye ederim! Ailem ve arkadaşlarıma buraya gelmelerini kesinlikle tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Rachida

Kesinlikle tavsiye edilir

Havaalanına gelişten geri dönüşe kadar her şey çok iyi organize edilmişti. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye edilir

★★★★★(9,2)   –   Marc

İnanılmaz çok memnun kaldım

Hem profesyonel hem de çok itinalı bir personel. Dr. Halil beni nasıl rahatlatması gerektiğini çok iyi biliyordu. Bilgi hanım işinde çok tatlı ve çok iyiydi. İnanılmaz çok memnun kaldım!!

★★★★★(10)   –   Ikram

Her şey söz edildiği gibi mükemmeldi

Her şey söz edildiği gibi mükemmeldi ve memnun kaldım. Bilgi hanım çok tatlı bir asistan.

★★★★★(9,8)   –   Michael

Süper tatlı insanlar

Her şey çok düzgün geçti. Çok güzel bilgiler aldım. Süper tatlı insanlar. Gerçekten çok hoştu. İkinci seansı dört gözle bekliyorum.

★★★★★(9,7)   –   Arnouts

Çok samimi karşılama ve çok profesyonel doktorlar ve personel”

Çok samimi karşılama ve çok profesyonel doktorlar ve personel. Her zaman tüm sorularıma açıktı. İşi çok hassas ve kapsamlı bir şekilde yürütebilmesi için vakit ayırdı.

★★★★★(8,9)   –   Jan

Şiddetle tavsiye ederim

Tedavim çok güzel geçti. Acı beklenenden daha hafifti, daha kötü olacağını düşünmüştüm. Sonuçtan çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.

★★★★★(10)   –   Brahim

Sonuçtan çok memnunum

Tanıtım toplantısı çok iyi geçmişti, bu yüzden de içimi hemen güzel duygular kaplamıştı. Tedavinin kendisi de güzel geçti. Zamanlarını ayırdılar ve hem Dr. Halil hem de yardımcıları inanılmaz çok güler yüzlüydüler. Bunun yanında sonuçtan da çok memnunum!

★★★★★(10)   –   Sabrina

İmplant tedavisi

Kliniğin, pansiyonun ve diş hekimlerinin tecrübesi çok hoş duygular bıraktı bende, kesinlikle bu adımı atmakta zorlanan insanlar için tavsiye ederim.Ekim ayı gibi implantın yerleştirilmesi için 2. randevum için gideceğim ve tekrar Türkiye’ye gitmek için dört gözle bekliyorum

★★★★★(10)   –   Ingmar

İmplant tedavisi

Karşılama ve rehberlik çok iyiydi. Tedavim (implantlar) çok güzel, ağrısız ve kısa sürede geçti; Şimdi tamamlanmasını bekliyorum.

★★★★★(7,9)   –   Lena

Güler yüzlü ve bilgili çalışanları var

Güzel karşılandım ve hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Güler yüzlü ve bilgili çalışanları var

★★★★★(7)   –   Omar

Temiz klinik, modern ekipman ve güler yüzlü çalışanları var

Temiz klinik, modern ekipman ve güler yüzlü çalışanları var. Tedaviler ağrısız geçti.

★★★★★(8,9)   –   Jules

Sonuçtan kesinlikle memnunum

Türkiye’deki tedavim hakkında çok olumlu düşünüyorum. Yolculuk hakkında iletişimimiz çok iyi geçti, sorularınıza her zaman hızlı cevaplar alıyorsunuz. Otel, transfer çok iyi düzenlenmişti. DoubleTree by Hilton Hotel’i mutlaka tavsiye ederim. Tedavi de sorunsuz bir şekilde geçti, tüm adımlar diş hekimi Halil tarafından çok güzel açıklandı. Sonuçtan kesinlikle memnunum 🙂

★★★★★(10)   –   Nicole

Sonuçtan çok memnunum

Mükemmel hizmet, profesyonel tedavi yöntemi ve çok samimi bir ekip. Sonuçtan çok memnunum! Sadece maliyet konusunda değil, ağzım tekrar güzel görünüyor! Herkese tavsiye edebilirim!

★★★★★(10)   –   Larisa

Dişlerim mükemmel görünüyorlar

Çok hoş bir deneyimdi, dişlerim mükemmel görünüyorlar ve bundan dolayı çok mutluyum.

★★★★★(8,3)   –   Hind

Herkese tavsiye ederim 10/10

Profesyonellik ve samimiyet benim hoş bir sürpriz oldu. Dişlerinden mustarip olan herkesin uğramasını tavsiye ederim. 10/10 ve ben aslında çok eleştiren bir kişiliğim.

★★★★★(10)   –   Abdelbassir

Dr. Halil mükemmel bie iş gerçekleştirdi!”

Sonuçtan inanılmaz çok mutluyum! İlk andan itibaren içeri alım sırasında bu konuda güzel duygularım vardı. Tüm tedavi güzel ve sorunsuz geçti. Gerçekten de Dr. Halil tarafından mükemmel bir iş gerçekleştirildi!

★★★★★(9,5)   –   Nadia

Daha iyisi olamazdı!

Harika bir ekip! Çok hijyenik! Süper nazik! Daha iyisi olamazdı! Teşekkürler

★★★★★(10)   –   Sabine

Kesinlikle aile ve arkadaşlarıma tavsiye ederim

Çok iyiydi ve çok memnun kaldım. Kesinlikle aile ve arkadaşlarıma tavsiye ederim

★★★★★(10)   –   A. fırtına

12 İmplant

Her şey kararlaştırıldığı gibi geçti. İlk aşamadan çok memnun kaldım. 12 implant Dr. Damla tarafından yerleştirildi ve Dr. Halil’in moral desteği güzeldi

★★★★★(9,9)   –   William

İmplant tedavisi

İlk işlemden beş gün sonra, 4 adet alt dişlere ve tamamen üst dişlere yerleştirilen implantlar, sonuçtan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. İmplantları hissetmiyorum. Uygulamayı gerçekleştiren ekip profesyonelce çalışıyordu ve aynı zamanda da çok güler yüzlüydü. Klinik güvenilir ve çok profesyonel bir yer.

★★★★★(9,9)   –   Sharifa

Muhteşem bir deneyim

Muhteşem bir deneyim. İyi bir rehberlik ve neredeyse ağrısız bir tedavi yöntemi.

★★★★★(9)   –   Tanja

Sonuçtan çok memnunum

Tüm gezi ve tedavim ile ilgili çok memnun. Her şey mükemmel geçti. Mükemmel organizasyon. Sonuçtan çok memnunum ve tüm bunlar beni daha da mutlu yaptı, tüm ekibe teşekkürler.

★★★★★(9,7)   –   David

Verilen hizmetten çok memnun kaldım

Verilen hizmetten çok memnun kaldım. Her şey e-posta ile anlaştığımız gibi geçti. Sorunsuz bir şekilde hizmet sunuyorlar. Sorularımıza nerdeyse hep anında e-posta yoluyla cevap alabiliyoruz.

★★★★★(8,8)   –   Khalid

Sonuçtan çok memnunum

İyi bir diş hekimi. Medical Travel Service’in çözüm bulma ve tedavi yöntemlerini çok olumlu buluyorum. Sonuçtan çok memnunum.

★★★★★(8,9)   –   Wiebe Bos

Mükemmel, profesyonel,çok nazil, güler yüzlü”

Mükemmel, profesyonel, çok nazik, güler yüzlü. Katja Schuurman’a inanılmaz çok benzeyen bir asistan, daha ne isteyebilirsiniz ki…

★★★★★(8,9)   –   Hans

O kadar çok memnunum ki, inanılmaz tatlı bilgili insanlar”

O kadar çok memnunum ki, inanılmaz tatlı bilgili insanlar. İstediğim Hollywood gülümsemesine kavuştum…

★★★★★(10)   –   Yvonne

Daha iyi olamazdı

Her şey mükemmel burada, süper iyi, daha da iyi olamazdı

★★★★★(8,6)   –   Wim

16 tane kaplama

16 yeni kaplamalar ve köprüler çok güzeller. Sadece dişlerle dolu bir ağıza yeniden alışmak zorundayım

★★★★★(8,6)   –   Jan

Çok iyi güzel sonuç

Müşteri dostu Uzman doktor Güzel rehberlik Seyahat/konaklama paketi çok iyi Güzel sonuç

★★★★★(9,9)   –   Thed

Mükemmel hizmet, sonuç etkileyici!

Hollandalı diş hekimleri buradan baya bir şeyler öğrenebilirler! Burada adeta bir kral gibi karşılanıyorsunuz. Mükemmel hizmet, en ufak bir acı hissetmedim ve sonuç etkileyici! Bu arada, tanıdıklarım da dişlerini burada yenilediler ve onlar da çok memnunlar.
Avantajı: İstanbul’da sizi tedavi edecek diş hekimine danışmak ve tanışmak Hollanda’da. Ve böylece çok para tasarruf ediyorsunuz. Bu da bu günlerde çok iyi geliyor!

★★★★★(9,5)   –   Thijs

Bir saniye bile pişmanlık yaşamadım

Harika bir deneyimi geride bıraktım. Her şey mükemmel düzenlenmişti, tedavi sorunsuz geçti. Süper sevimli diş hekimleri. Gerçekten, bir saniye bile pişmanlık yaşamadım. Hemen her şeyi yeniden yapabilirim. Ama şimdi yeni dişlerimden faydalanmak istiyorum;-)

★★★★★(9)   –   Claudio

Ne yaptığını bilen insanlar tarafından çok iyi ve hoş bir şekilde yardım aldım

Ne yaptığını bilen insanlar tarafından çok iyi ve hoş bir şekilde yardım aldım. Ayrıca öncesinde de telefonda çok nazik bir konuşma gerçekleştirdim.

★★★★★(9,6)   –   Amber

Halil Bey ne kadar iyi ve nazik bir diş hekimi ve ne kadar da tatlı bir ekibe sahip

Halil Bey ne kadar iyi ve nazik bir diş hekimi ve ne kadar da tatlı bir ekibe sahip. Şimdi Halil Bey’e ikinci kez gittim. Bu çok şey ifade ediyor.

★★★★★(10)   –   Karin

Şiddetle tavsiye ederim

Kesinlikle Belçikalı diş hekimlerimizin seviyesinde ve bilgisindeler. Şiddetle tavsiye ederim, samimi bir karşılama ve profesyonel müdahale için diş hekimi Halil Bey’e teşekkürler.

★★★★★(10)   –   Alain

Çok daha önce yapmalıydım

Çok memnunum. Çok daha önce yapmalıydım. Diş hekimi ve Kim çok naziklerdi (biraz korkuyordum)

★★★★★(10)   –   Patricia

Kliniğe kocaman bir 10 veriyorum!

Tedavi sırasında ve sonrasından çok memnunum, bu yüzden diş hekimi ve kliniğine kocaman bir 10 veriyorum! Korkağın tekiyim ve diş hekimi ve şırıngalardan korkuyorum, o bana gerçekten çok yardım etti! Selamlar, Margriet

★★★★★(10)   –   Margriet

Kaplama yeniletme

5 yıl önce tedavi için Dr. Halil’e gittim. O kadar çok sevmiştim ki geçen yaz tüm üst dişlerimi yenilettim. Süper temiz bir muayenehanede rahat edeceksiniz ve bir hafta içinde evde olacaksınız. Cana yakın asistanlar. Üst düzey bir dişçi. Ve Hollanda’da Kim tarafından sunulan süper bir rehberlik. Hollanda’da ödediklerimize göre hiçbir şey sayılır.

★★★★★(10)   –   Hans

Çok samimi karşılama ve çok profesyonel doktorlar ve personel”

Çok samimi karşılama ve çok profesyonel doktorlar ve personel. Her zaman tüm sorularıma açıktı. İşi çok hassas ve kapsamlı bir şekilde yürütebilmesi için vakit ayırdı.

★★★★★(8,9)   –   Jan

Kapsamlı deneyim

Dr. Halil Bey’in ve ekibinin çok geniş deneyimleri beni tekrar İstanbul’a getirdi. Her şey iyi organize ediliyor ve diğer uzmanlarla olan iş birliği yeni yağlanmış bir makine gibi işliyor. Profesyonellik, kapsamlı deneyim, kısa süreler ve ayrıca çok avantajlı olan maliyetler de belirleyici faktörlerdi. 1 hafta içinde her şey bitiyor ve sonrasında güzel şehrin bazı yerlerini görebilmeniz için zaman bile oluyor.

★★★★★(9,5)   –   Jacqueline

8 kaplama tedavisi

8 kaplama ve köprü yerleştirmesi 2 seansta ve işlem sonrası kontrol ile sorunsuz geçti. 5 gün içinde yapılabiliyor. Sonuç çok iyi ve güzel. Yakınlardaki oteller kullanışlı, klinik yürüme mesafesindedir. Ayrıca ilginç İstanbul şehrini keşfetmek için harika bir fırsat yakalıyorsunuz. Klinik İstanbul’un Asya bölgesinde bulunuyor; Boğazın karşı tarafından çok daha güzel ve daha az turistik (saldırgan satıcılar tarafından rahatsız edilmiyorsunuz). Bu tedavinin maliyeti Hollanda’daki fiyatın yaklaşık 1/3’i kadar.

★★★★★(8,9)   –   Mas

Kesinlikle tavsiye edilir

Havaalanına gelişten geri dönüşe kadar her şey çok iyi organize edilmişti. Ben çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye edilir

★★★★★(9,2)   –   Marc

Tedavi üst düzeyde

Deneyimlerimi paylaşmak istiyorum çünkü bunun çoğu insan için büyük bir adım olduğunun farkındayım. Yeğenim ve ablam benden önce yaptırdılar. Deneyimlerini duyup gördüğümde paldır küldür giriştim. Hiçbir pişmanlık yaşamadım. Tedavi üst düzeyde ve aynı zamanda kalmak için muhteşem bir şehir.

★★★★★(9,4)   –   Elly

Harika bir iş çıkardılar

Temiz ve hoş bir klinikte çok uzman bir tedavi yöntemi kullanıyorlar. Türkiye’de 2 köprü yaptırması bana oldukça heyecan verici geldi. Harika bir iş çıkardılar. Asla acı çekmedim ve çok güzel bir konaklama geçirdim. İstanbul’un bu bölümünde kalmak çok güzel! Yapmak için birçok şey var. Kesinlikle bir kez daha gideceğim!

★★★★★(9,4)   –   Annette

Güvende hissettim

Nazik, verimli ve bilgili. Doktor Dayıoğlu, kesinlikle insanı kandırmayan yetenekli bir diş hekimidir. Seyahatin kendisi başlı başına bir deneyim ve tedavi boyunca kendime iyi baktım ve güvende hissettim.

★★★★★(9,7)   –   Paolo

Harika bir deneyim yaşadık

Bu klinikten çok memnunuz. Hem ben hem de eşim burada tedavi gördük. İnanılmaz nazikler! Hijyen üst seviyede! Kısacası, Hollanda’daki çok kötü deneyimlerden sonra harika bir deneyim yaşadık.

★★★★★(10)   –   Jose

11 kaplama 2 kanal tedavisi

11 kaplama ve 2 kanal tedavisi yaptırdım. Tedavi yöntemi ve ekipten çok memnun kaldım. Çok cana yakın ve yardımcılar. Konumu da hoş bir yerde. Yapacak çok şey var ve orası çok güzel. Yakında tedavi görecek 2 aile üyesi ile geri döneceğim.

★★★★★(9,8)   –   Chahid

Çok memnunum

Çok memnunum, İstanbul’a gitmek zorunda olduğun için çok kötü, ama bu tüm emeklere değer. Zaten her şeyi bunun öncesinde bir kez doldurmuştum.

★★★★★(9,4)   –   Alex

Gerçekten harika bir deneyim

Gerçekten harika bir deneyim. Kendi diş hekimimden birkaç implant için fiyat teklifi aldım, bunların maliyeti yaklaşık 10.000 Euro idi.Türkiye’deki diş hekimim bana bunların maliyetinin sadece 6.000 Euro olacağını söyledi, ancak buna gezi ve konaklama dahil değildi. 2 haftalık bir gezi ve konaklama için ise 1.500 Euro ödemem gerekti. Yani sonuçta 7.500 Euro karşılığında hem güzel havanın hem de yeni dişlerimin tadını çıkardım. Ancak benim için fiyat en önemlisi değildi, sonuç harika oldu. Hollanda’daki diş hekimim bile çok olumluydu, sanırım bu baya bir şeyler anlatıyor.

★★★★★(10)   –   Achterberg

Muthiş bir iş çıkardı

Diş hekimi ne kadar müthiş bir iş çıkardı.Dürüst olmak gerekirse, dişlerimle ilgili birçok sorunum vardı, ön dişlerimin arasında büyük bir aralık vardı, dişlerim sarıydı ve aslında düzensiz ve yamuktu. İnternette birçok araştırma yaptıktan sonra, evet, yurtdışında bulunan bir diş hekimliği olan Medical Travel Service’i ziyaret ettim, zaten onlar hakkında (maliyetler hakkında da) birçok güzel hikâye okumuştum. Medical Travel Service, ilk toplantıda hazır bulunan ve aynı zamanda Türkiye’de çalışan bir Türk diş hekimini çalıştırmakta. Sonuç tuhaf, aslında tamamen yeni dişlerim oldu. 🙂

★★★★★(9,8)   –   Akkemarije

Gerçekten tavsiye ediyorum

Dişleriyle ilgili sorunları olan ancak çok da fazla parası olmayan herkes için gerçekten tavsiye ediyorum. Önceden ne kadara mal olacağına dair güzel bir özet elde edeceksiniz ve buradan gidip gitmeyeceğinize karar verebileceksiniz. Temiz olmadığını veya iyi olmadığını düşünüyorsanız, bu düşünceyi hemen çöpe atın ve randevunuzu alın. Maliyetler o kadar yüksek değil, ancak şirketin nasıl çalıştığı hakkında güzel işaretler alıyorsunuz.

★★★★★(9,2)   –   Willem

Teşekkürler

Kendi diş hekimimden fiyat teklifi aldığımda, şok olmuştum, maliyeti ne kadar da yüksekti. İnternette alışveriş yaptıktan sonra yurtdışındaki diş tedavilerinin birçok kat daha ucuz olabileceğini öğrendim. Türkiye’de tedavinin uygun olduğunu ve sonucun da harika olduğunu defalarca duymuştum, bu yüzden kendimi buna doğru yönlendirmeye başladım. İnternet araştırmalarımdan sonra, 4stravel ve Medical Travel Service’te danışma randevuları ayarladım, ikincisi en iyi izlenimi bıraktı ve tedavimi orada yaptırdım. Teşekkürler Halil.

★★★★★(9,5)   –   Desiree

Benim için her zaman vakitleri olan çok nazik çalışanları olan çok profesyonel bir şirket bu

Aslında İstanbul’u da bir kez ziyaret etmek istediğim için Medical Travel Service’e ulaştım. Aslında keşmekeşin tam merkezi, ama yine de işte.Dişlerim yıllardır çok kötüydü ve kendi diş hekimimle birkaç kez tartıştım ve bazı şeyler ters gitmişti, bu yüzden alternatifler aramaya başlamıştım. İnternet üzerinden Medical Travel Service’e ulaştığım için mutluyum. Benim için her zaman vakitleri olan çok nazik çalışanları olan çok profesyonel bir şirket bu. Hollanda’da bir danışma toplantılarına gittim ve orada hemen bir Türk dişçiyle tanıştım. Fiyat teklifini okuduktan sonra hemen rezervasyonumu yaptırdım, ne kadar iyi bir fiyat/kalite oranı. Ve İstanbul’da olduğu kadar hiçbir zaman bu kadar narin ve özenli bir muamele görmedim. Her gün tedavimde gerektikçe anestezi aldım, çok güzel ayarlandı! Herkese tavsiye edebilirim!

★★★★★(9,6)   –   Elia S.

İnanılmaz mutluyum

Medical Travel Service diş hekimi muayenesinden sonra, anında onlarla tedavi planları yapacağım konusunda ikna oldum. Doktor mesleğinde çok yetenekli ve bunu tanışma esnasında gösterdi, dişlerim için hazırladığı eylem planı hakkında net tavsiyeler verdi. Kontrolden hemen sonra yakın gezisi ve konaklama hakkında mükemmel bilgiler veren bir fiyat teklifi aldım. Ayrıca bu otelin de tavsiye edilebileceğini söyleyebilirim, süper güler yüzlü personeli var. İnternet üzerinden istediğim tarihi verdim ve tedavim için İstanbul’a gittim. Türkiye’ye geldiğimin ertesi günü doğrudan dişçiye gittim ve tedavime başladım. Diş tedavisi kesinlikle hiçbir ağrı yapmadı ve sonuçtan hala memnunum. Tekrar herkesle gülüp konuşabildiğim için inanılmaz mutluyum.

★★★★★(9,5)   –   Pieter Donk

Herkese tavsiye ederim

İtiraf etmeliyim ki kendi diş hekimime düzenli olarak gitmiyordum, yani yapılacak çok iş vardı. Ta ki artık bundan kaçamayacağımı anlayınca kadar. Tabii ki maliyetler yüksekti çünkü çok uzun süredir dişçiye gitmemiştim, bunun masrafını karşılayamıyordum. Bir arkadaşım sayesinde, İstanbul’da bulunan bir Türk diş hekimi için Hollanda’da tanışma toplantıları organize eden Medical Travel Service’e gittim. Arkadaşım o kadar parlak dişlere sahip ki böyle bir tanışma toplantısına gitmeye karar verdim. Çok sıcak karşılandım ve anında hem Medical Travel Service hem de dişçi hakkında güzel duygulara sahip oldum. İşi daha da ilginç yapan şey, ertesi hafta aldığım fiyat teklifiydi. Kendi diş hekimimle arada o kadar büyük fiyat farkı vardı ki hemen gitmeye karar vermiştim. Bugüne kadar, şimdi 5 yıl oldu, hala İstanbul’a gitmek için aldığım risk için çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim!

★★★★★(9,5)   –   Anonim Kullanıcı

Sonuç harika!

Ne kadar müthiş bir deneyim. Sonuç harika, etrafımdaki herkes olumlu. Tanışma sırasında bunun iyi olacağını düşünmüştüm.

★★★★★(9,5)   –   Angela

Mutluyum

Dişlerimin tekrar parlaması için bu parayı harcadığım için ne kadar mutluyum. Tabii ki Türkiye’ye gitme konusunda da şüphelerim vardı, ancak tanışmaya giderim ve sonrasına bakarız diye düşündüm. Diş hekimi tanışma esnasında o kadar samimi ve o kadar bilgiliydi ki İstanbul’a gitmeye karar verdim.

★★★★★(9,7)   –   Manon

Dişlerini parlak dişlere dönüştürmek isteyen herkese tavsiye edilir

Yeni dişlerimden inanılmaz çok memnunum. Çok az ağrılarım oldu ve personel sana iyi bakıyor. Dişlerini parlak dişlere dönüştürmek isteyen herkese tavsiye edilir.

★★★★★(9,8)   –   Dylan

Tedavi mükemmel ve acısız geçti

Orka Royal otelini kendimiz ayarlamıştık. Bu otel Avrupa yakasında bulunuyor ve Dr. Halil’in Asya yakasında Kadıköy’de bulunan kliniğine ulaşımı feribotla çok kolaydı. Tedavi mükemmel ve acısız geçti. Herkes ayrıca çok doğal göründüğünü söylüyorlar ve aldığın iltifatlar seni çok iyi hissettiriyor. Ayrıca herkese tedavinin İstanbul’da yapılmasını tavsiye ederim, çok güzel dişlerim oldu ve kalması çok zevkli olan kozmopolit bir şehir.

★★★★★(8,2)   –   Paola Van Mil Menten

Halil bey ve ekibi dost canlısı insanlar

İnternete baktım, yurtdışında iyi bir diş hekimi arıyordum, tercihim Türkiye’ydi çünkü bu konuda güzel hikayeler duymuştum. Ben de araştırıyordum. Sonra Medical Travel Service’e ulaştım. Sonra onlarla temasa geçtim. Diş hekimi Halil Dayıoğlu ile tanışma toplantısı ayarladım. Bu randevuyu beğendim. Sonra İstanbul’a Dayıoğlu Kadıköy Diş Polikliniği’ne gittim. Tedaviden çok memnun kaldım. Diş hekimi Halil Dayıoğlu ve ekibi dost canlısı insanlar, bana bir dostmuşum gibi davrandılar. Onun ücretleri (İstanbul) Hollanda’daki ücretlere göre en az %60 tasarruf sağlamakta! Herkese diş hekimi Halil Dayıoğlu’nda tedavi görmesini öneriyorum.

★★★★★(10)   –   M. Mimoune

Sonuçtan çok memnunum

İyi bir diş hekimi. Medical Travel Service’in çözüm bulma ve tedavi yöntemlerini çok olumlu buluyorum. Sonuçtan çok memnunum.

★★★★★(8,9)   –   Wiebe Bos

14 kaplama tedavisi

Kısa bir süre önce 14 kaplama yaptırdıktan sonra İstanbul’dan döndüm. İstanbul’daki organizasyonla ve klinikle ilgili deneyimlerim mükemmeldi, çok iyi yardımcı oldular ve Hollanda’daki bir tedaviden çok daha ucuzdu!

★★★★★(8,8)   –   Pels

Tekrar gülmeye cesaret ediyorum

Ocak 2013’te dişlerimin yenilenmesi için İstanbul’a gittim. Yıllarca ailemin ısrarlarına rağmen çok kötü dişlerle yaşadım. İnternette dişlerim için maddi olarak uygun bir çözüm aradım. Dişlerimin artık adeta yerlerinden düşmeye başlamasından sonra kendi diş hekimimden bir fiyat teklifi aldım… Uygun bir alternatif olarak ise İstanbul’a seyahat etmek görünüyordu. İnternette Türkiye’de diş tedavileri sunan birçok yer bulabilirsiniz. Medical Travel Service hakkında güzel deneyimler okuduktan sonra telefonla bilgi istedim. Tavsiye üzerine diş hekiminin de bulunduğu Vleuten tanışma toplantısına gittim ve dişlerimi değerlendirdim. Bunun üzerine, uygun bir tedavi için bir fiyat teklifi aldım. Bu olayın güzel bir yanı ise eşim ve benim biraz kendimize gelebilmemiz için tatil yapabileceğimizdi! Bu arada tedavim birkaç hafta önce yapıldı. Türkiye’de çok yardımcı oldular, güler yüzlü insanlar ve iyi bir diş hekimi. Gerçekten de istemeyerek gittiğim büyük bir operasyon olmasına rağmen gittiğime çok seviniyorum. Kendimi daha emin hissediyorum ve tekrar gülmeye cesaret ediyorum. Türkiye’deki diş hekimi hakkında hala şüpheleri olan okuyucuların Vleuten’deki Medical Travel Tanışma Toplantısına gitmelerini gerçekten tavsiye ediyorum. Diş hekimi için Türkiye’ye gitmek oldukça önemli bir adım ancak buna değer!

★★★★★(9,5)   –   Kris Epping

Hiç tereddüt etmeyin’

Çok memnun kaldım! Sonuç güzel ve özellikle benim için en önemlisi olan doğal görünüşü, daha önce yapmadığım için üzgünüm!
Tabii ki 6 gün boyunca dişçi sandalyesinde oturmaktan daha eğlenceli şeyler var, ancak sadece ilk günün dolu dolu olduğunu (6 ila 8 saat) ve diğer günlerin sadece 1,5 ila 3 saat arasında olduğunu bilirseniz, bu çok da kötü olmuyor. Sadece tedaviden sonraki ilk haftada biraz rahatsızlıklarım oldu ancak şimdi tamamen ortadan kayboldular, bu yüzden hiç tereddüt etmeyin!

★★★★★(9,3)   –   Tim Buvé

Diş Yenileme

Hala her gün bunu yaptığım için duacıyım. Ve herkese de söylüyorum. Kendi dişçime bile. O da beni anlıyor. Bana bu işlemin çok iyi yapıldığını ve çok iyi kaliteden oluşan malzemelerin kullanıldığını söyledi. Bana ne kadara mal olduğunu sordu. Ben de 5.305,00 Euro olduğunu, o da bunun bana Hollanda’da en az 25.000 Euro’ya mal olacağını söyledi. Bu nedenle herkese tavsiye ediyorum. Selamlar Marja de Boer

★★★★★(10)   –   Marja de boer

Diş Yenileme

14 kaplama değiştirildi, kendi dişçimden daha ucuzdu ve kendi lisanımda olması da hoştu.

★★★★★(9,1)   –   Hakan Karaglu

Diş Yenileme

Diş tedavilerini hayatımı tamamen değiştiren bir olay olarak deneyimledim. Herkese Türkiye’de İstanbul’da Dr. Halil tarafından yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Diş tedavileri çok iyiydi. Orada beni çok rahatlattılar ve beni çok iyi dinlediler, sonuç harikaydı ve İstanbul şehri gerçekten harika bir deneyim oldu benim için. Medical Travel Service bunu mümkün kıldı, bunun için çok teşekkür ederim!

★★★★★(10)   –   M. Dogan

Diş Yenileme

Diş tedavim için ödediğim ücret Hollanda’dakinden çok daha düşük. Bir meslektaşım aracılığıyla Medical Travel Service’e ulaştım. Tanışma toplantısından sonra her şey sorunsuz geçti. Geçmişe baktığımda, bu tedaviyi daha önce yaptırmadığım için üzgünüm.
Narkoz nedeniyle tedavi sırasındaki ağrı gerçekten idare ederdi, aslında hiçbir şeyden sıkıntı yaşamadım. Sonuç gerçekten mükemmeldi!

★★★★★(9,5)   –   Daan

Sonuçtan gerçekten zevk aldığımı söylemeliyim

İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra birçok insanın yurtdışında diş tedavisi gördüklerini öğrendim. Benim için bunu araştırmam için bir sebepti bu. Yurtdışındaki tedavinin Hollanda’dan çok daha ucuz olabileceğini öğrendim ve güneşli bir ülkeyle de kombine edersem, tatil de yapmış olacaktım. Medical Travel Service’e ulaştım ve çok hızlı bir şekilde tanışma toplantısı ayarlayabileceklerini gördüm. Toplantı sırasında diş hekimiyle tanıştım ve aslında hemen ikna oldum, ne kadar bilgili bir adam. Tedavim ve tatilim toplantıdan kısa bir süre sonra başladı ve bu tedavi sayesinde çok para tasarruf edebildiğimi ve şimdi ise sonuçtan gerçekten çok zevk aldığımı söylemeliyim.

★★★★★(9,6)   –   Eduard Luitenburg

Asla pişman olmayacaksınız”

Yurtdışında tedavilerin yapılması konusunda her zaman biraz şüpheli olmuşumdur, ancak Hollanda’da maddi olarak neredeyse iki katını kaybedeceğim için, yaptırmaya karar verdim. Aksi takdirde zaten kendi cüzdanınızın hırsızı olursunuz. Şimdi geriye baktığımda, keşke 10 yıl önce yaptırmış olsaydım diyebilirim, tek kelimeyle harika oldu. Medical Travel Service iyi bir arabuluculuk hizmeti verdi. İstanbul’daki diş kliniği çok temiz ve profesyonel ve en önemlisi ise harika bir sonuç elde ettik. Bunu yaptırmaları için birkaç kişiyi heyecanlandırdım bile. Vleuten’de Medical Travel Service ile tanışma toplantısı ayarlayın. Yapın işte! Asla pişman olmayacaksınız.

★★★★★(10)   –   Eddy den Boesterd

Hizmetlerinden çok memnunum

Kayıtlardan tedavinin sonucuna kadar diş hekimi Halil ve Medikal Travel Service’in hizmetlerinden çok memnunum. Yurtdışında diş tedavisi konusunda hızlı karar vermek kolay bir iş değil, ancak bu prosedürün maliyetleri kendi diş hekimime göre çok daha düşüktü. Bu yöntemin güzel yanı, önce Hollanda’ya gelen diş hekimiyle tanışmanız, sonra birkaç gün içinde bir teklif almanız ve bunun üzerine diş tedavisi gezisini planlayıp planlamayacağınıza karar verebiliyorsunuz.

★★★★★(9,4)   –   Roel van der Vlist

Yeni kaplamalarım ve köprülerimden çok memnunum!

Yeni kaplamalarımdan ve köprülerimden çok memnunum! Ve mükemmel bir hizmet aldım. Dişçi tüm vaktini sizin için harcıyor ve son derece doğru bir insan. İngilizceyi de çok iyi konuşabiliyor. Bunun yanında da İstanbul’da harika zaman geçirdik. Maliyetler Hollanda’dakilerin yaklaşık yarısı kadardı. Herkese tavsiye edebilirim!

★★★★★(9,9)   –   Helma

Mükemmel hizmet, sonuç etkileyici!

Hollandalı diş hekimleri buradan baya bir şeyler öğrenebilirler! Burada adeta bir kral gibi karşılanıyorsunuz. Mükemmel hizmet, en ufak bir acı hissetmedim ve sonuç etkileyici! Bu arada, tanıdıklarım da dişlerini burada yenilediler ve onlar da çok memnunlar.
Avantajı: İstanbul’da sizi tedavi edecek diş hekimine danışmak ve tanışmak Hollanda’da. Ve böylece çok para tasarruf ediyorsunuz. Bu da bu günlerde çok iyi geliyor!

★★★★★(9,5)   –   Thijs

Çok memnun kaldım ve bunu herkese tavsiye edeceğim

Aralık ayında diş tedavisini gördüm, sonuçlardan ve sağlık personelinden çok memnun kaldım. Klinik çok temizdi, insanlar çok nazikti, tedaviyi uygulayan doktor çok bilgiliydi. Her şey olması gerektiği gibi geçti ve çok iyi organize edilmişti. Çok memnun kaldım ve bunu herkese tavsiye edeceğim.

★★★★★(9,6)   –   Clement

Kaplama ve köprü tedavisi

Birkaç ay önce uzun bir aradan sonra tekrar dişçime gittim. Son yıllarda, çeşitli muayeneler için düzenli olarak diş hekimine gitmedim, bu da aslında bir yerde iyiydi yoksa maddi yükü baya bir ağır olabilirdi. Bana dişlerimi “ihmal ettiğimi” ve yapılması gereken birçok işin olduğunu söylediler. O kadar da zor olamazdı değil mi? Ta ki diş doktorunun birkaç kaplama ve köprüden bahsedinceye kadar. Sonra dedim ki, eyvah, bu baya bir pahalıya patlayacak. Bunu çok kısa bir sürede yapmam gerektiğini söyleyince diş hekiminden biraz ertelemesini istedim ve kapsamlı bir diş tedavisi hakkında daha fazla bilgi edinebilmem için internette aramaya başladım. Şimdi etrafımızdaki diğer ülkelerde dişlerin maliyetinin çok daha düşük olduğu ortaya çıktı, sonunda çeşitli web siteleri aracılığıyla Medical Travel Service sitesine ulaştım. İnternette yaptığım araştırmalarımın yanı sıra, yakın çevremle de Hollanda’da veya yurt dışında diş tedavisinin uygulatıp uygulatmayacağım hakkında konuştum. En azından dişlerimi düzeltmemi tavsiye ettiler (güzel ve dürüst arkadaşlarım var). Uzun süren görüşmelerden sonra Türkiye’ye bir gezi rezervasyonu yapmaya karar verdim ve kendimi tedavi ettirmek üzere Türk diş hekiminin ellerine bıraktım. Seyahat öncesi Medical Travel Service ile temasa geçtim ve onlardan bana tavsiyelerde bulunmalarını istedim. İlk önce neler olup bittiğini görebilmem ve doktorla daha yakından tanışabilmem için ve böylece de beni nelerin beklediğini öğrenebilmem için tanışma toplantılarına gitmemi önerdiler. Tanışma toplantısında doktorla tanıştım ve bana beni nelerin beklediğini anlattılar. Hikayesi beni çok etkiledi ve birkaç gün şüphe ettikten sonra İstanbul’a gitmeye karar verdim, çünkü bu şehir zaten ziyaret etmek istediğim şehirler listesinde bulunuyordu ve bende böylece güzel bir şehir gezisi yapacağım hissi uyandı 😉 Kuşkusuz, önceden biraz daha az gergin olacağımı düşünmüştüm, ancak bu günlerde otel personeli tarafından çok güzel muamele gördüm ve beni nelerin beklediği konusunda önceden bilgilendirildim. Tedavinin kendisi sorunsuz bir şekilde geçtiğini düşünüyorum, önce yeni bir tanışma oldu, sonra bende nelerin yapılacağı anlatıldı. Görünüşe göre tedavi, işlemler arasındaki vakit nedeniyle çok zaman alıyor, ancak bununla ilgili nispeten az sorun yaşadığımı söyleyebilirim. Diş hekimi işini yaptı ve onun aslında neler yaptığı hakkında hiçbir fikrim yoktu, ama o anda kendini bırakacaksın. Tam ayrılmak üzereyken yapılan son kontrol de hoştu, doktor bey baktı ve iyi olduğunu gördü. Bu da beni gönül rahatlığı ile ve ağzımda tuhaf bir hisle eve gitmemi sağladı (düz dişlerimin olması tuhaf hissettiriyordu). Hollanda’ya döndükten birkaç gün sonra tedavim için gittiğimi bilen bazı arkadaşlarım beni ziyarete geldiler ve onlardan dişlerimin düzeldiğinin onayını almak çok güzeldi. Ya şimdi? Birkaç ay geçti aradan ve ben hala çok memnunum ve kendimi bir sonraki dişçi randevusunda göstermeye cesaret edebiliyorum artık.

★★★★★(8,2)   –   Peter van Dussen

Sonuçtan çok memnunum ve Dr. Halil’i herkese tavsiye edeceğim

Aralık 2012’de dişlerimin yenilenmesi için İstanbul’a gittim. Çocukluğumdan beri dişçiden korkuyordum ve ergenlikten beri dişlerimi hep ihmal ettim. Bir gün şimdi bu konuda hiçbir şey yapmazsam, genç yaşta protezlere ihtiyacım olacağını düşündüm. Sonunda fiyat teklifi almak için Hollandalı bir dişçiye gittim. 8.500 € harcamam gerekiyordu ve bu benim için bir seçenek olamazdı. İnternette uygun bir çözüm aramaya devam ettim ve böylece Medical Travel Service’e ulaştım. Vleuten’de bir tanışma toplantısı randevum vardı ve Medical Travel Service çalışanı ve diş hekimi Halil Bey tarafından hoş ama profesyonel bir şekilde karşılandım. Hemen beni rahatlattılar ve her şey net bir şekilde anlatıldı. Bu arada dişçi çok iyi seviyede İngilizce konuşuyor.
Aynı hafta e-posta yoluyla bir fiyat teklifi aldım ve hiç düşünmeden tedavi randevusunu aldım. Klinikte karşılama ve rehberlik mükemmeldi, bekleme süreleri yoktu ve sizinle kişisel olarak ilgileniyorlar. Sonuçtan çok memnunum ve Dr. Halil’i herkese tavsiye edeceğim. Medical Travel Service ve Dr. Halil Bey sizlere sonsuz teşekkürler!!

★★★★★(9,5)   –   Tuur F.S.

Herkese kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim

Ve sonunda 3 tane tedavim için İstanbul’a gidiyordum işte. İlk tedavimde lazer ameliyatı oldum. Her şey bana açık bir şekilde anlatıldı ve 2 ila 3 saat içinde bitmişti zaten. İkinci tedaviyi Aralık 2011’de aldım. Dişler ve azı dişlerim çekildi, kemik yapısı düzeltildi ve implant yerleştirildi. Bu benim için en zor olanıydı. Tamamen ağrısızdı ve herkes bana çok iyi baktılar. Çok tatlılar, ama diş hekimi Halil Bey beni hiç yalnız bırakmadı. Onu her daim aramama izin verdi ve bu da çok hoştu. İstanbul’da toplam 7 gün geçirdim. 5 ay sonra tedavimin son aşaması için İstanbul’a dönmem gerekti. Sonuç ve önceden planlananlar çok güzel uyuşuyordu ve bu beni çok şaşırttı. Çok güzel oldu. Bence herkesin düşündüğünden daha da iyi oldu. 13 gün sonra eve dönebildim ve beni gören herkes çok şaşırdı ve sonuç için övgü dolu sözler söylediler. Burasını herkese tavsiye edeceğim çünkü buradaki kadar tatlı diş hekimleri ve personel ile asla tanışmadım. Bu yüzden herkese kalbimin en derinliklerinden TEŞEKKÜR EDERİM. Düzenli bir şekilde iletişim kurmama fırsat veren (Joan) Medical Travel Service’e de ayrıca teşekkür ederim. O zamanki kararımda beni asla yalnız bırakmadınız. Tek kelimeyle SÜPER!!!!!!!

★★★★★(9,8)   –   Jacqueline van der Spek

Klinikle olan deneyimlerim harikaydı

Türkiye’deki klinikle olan deneyimlerim harikaydı. Uzmanlıkla alakalı çok memnunum. Çok naziktiler. Hollanda’da buradan baya bir şeyler öğrenebilirler. Klinikteki doktorlar sayesinde ilk kez güzel dişlerim oldu. MTC’ye ulaştığım için çok mutluyum. Hollanda’daki ön araştırmalar size güven veriyor ve vaat ettikleri şeyleri yapıyorlar.

★★★★★(9,6)   –   Jose Frehe

Yine dolu dolu gülümseyebiliyorum!

İstanbul’a adım attığım için çok mutluyum. Sonuç o kadar güzel ve doğal ki, (gerekli olduğunu düşünen) herkese sadece yapmalarını söylerdim. Peki neden İstanbul? Birkaç günlük bir tedavi sürecini kapsıyor ve masraflarını ŞİMDİ karşılayabildiğim için. Teklif almak için Best’te bulunan CDS’e gittim ve sadece alt dişlerim için 8000 Euro ödemem gerekiyordu. Ayrıca bu işlemler yaklaşık 3 ay sürüyordu. Diş hekimi ve personel çok nazikti, tabii bu çok önemli benim için. Kesinlikle ağrım olmadı. Sonuçta, çok memnun kaldım. Yine DOLU DOLU gülümseyebiliyorum!

★★★★★(8,8)   –   Thea Dijkstra

Online Muayene

Randevu tarihinizi belirleyin